منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آموزش ارسال اطلاعات امنیتی از طریق تیکت از پنل کاربری پارس پک

آموزش ارسال اطلاعات امنیتی از طریق تیکت از پنل کاربری پارس پک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مدیریت کاربران MySQL

پارس پک به منظور افزایش امنیت و حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران خود اخیرا در قسمت ارسال تیکت به پشتیبانی در پنل کاربری گزینه ای را اضافه کرده است که در ادامه نحوه استفاده از آن را به شما آموزش خواهیم داد.

ارسال اطلاعات امنیتی از طریق تیکت از پنل کاربری پارس پک

برای ارسال اطلاعات بلیط به قسمت پشتیبانی می توانید مطابق تصویر زیر به قسمت بلیط در پنل کاربری خود مراجعه کرده و گزینه “ارسال بلیط جدید” را انتخاب کنید.

مدیریت کاربران MySQL

بلیط ها را با اطلاعات مهم ارسال کنید

حال قسمتی که می خواهید بلیط شما ارسال شود، سرویس مناسب را انتخاب کرده و موضوع بلیط خود را بنویسید. پس از نوشتن پیام بلیط خود، گزینه “ارسال اطلاعات امنیتی” را انتخاب کنید تا اطلاعات مربوط به سرویس شما ارسال شود.

مدیریت کاربران MySQL

گزینه ارسال اطلاعات امنیتی برای ارسال به پشتیبانی را انتخاب کنید

سپس باید اطلاعات زیر را در قسمت باز وارد کنید. در خط اول پورت و آدرس IP سرویس مورد نظر خود را وارد کنید، سپس نام کاربری و رمز عبور این سرویس را وارد کنید، سپس گزینه “ارسال اطلاعات” را انتخاب کنید.

مدیریت کاربران MySQL

اطلاعات کامل برای ارسال پشتیبانی

در این مرحله اطلاعات امنیتی به بلیط شما ضمیمه می شود، برای ارسال بلیط خود باید گزینه «ارسال پیام» را انتخاب کنید. اطلاعات شما برای پشتیبانی از پارس پک به صورت رمزگذاری شده ارسال می شود. این اطلاعات یک هفته پس از بسته شدن بلیط به طور خودکار حذف می شود.

اطلاعات امنیتی را از پشتیبانی از طریق تیکت دریافت کنید

هنگامی که تیم پشتیبانی یک بلیط حاوی اطلاعات امنیتی مانند رمز عبور برای شما ارسال می کند. اطلاعات به صورت رمزگذاری شده در متن بلیط ارائه می شود. لطفا توجه داشته باشید که اطلاعات امنیتی ارسال شده پس از 24 ساعت حذف خواهد شد. اما توصیه می شود پس از دریافت رمز عبور خود را در اسرع وقت تغییر دهید.

مدیریت کاربران MySQL

پاسخ تیم پشتیبانی بلیط شما

نتیجه

پارس پک به منظور تامین امنیت اطلاعات خدمات کاربران خود، تدابیر سخت گیرانه ای در نظر گرفته و در راستای تقویت این تدابیر، امکان ارسال اطلاعات حساس از طریق تیکت را به صورت رمزگذاری شده برای کاربران فراهم کرده است.

با استفاده از این ویژگی محرمانه بودن اطلاعات شما بیشتر محافظت می شود و می توانید اطلاعات مهم و حساس خود را با امنیت کامل برای نگهداری بررسی کنید.

آموزش ارسال اطلاعات امنیتی با تیکت از پنل کاربری پارس پک برای اولین بار در پارس پک. به نظر می رسد.