آموزش ارسال اطلاعات امنیتی از طریق تیکت از پنل کاربری پارس پک

آموزش ارسال اطلاعات امنیتی از طریق تیکت از پنل کاربری پارس پک

پارس پک به منظور افزایش امنیت و حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران خود اخیرا در قسمت ارسال تیکت به پشتیبانی در پنل کاربری گزینه ای را اضافه کرده است که در ادامه نحوه استفاده از آن را به شما آموزش خواهیم داد.

ارسال اطلاعات امنیتی از طریق تیکت از پنل کاربری پارس پک

برای ارسال اطلاعات بلیط به قسمت پشتیبانی می توانید مطابق تصویر زیر به قسمت بلیط در پنل کاربری خود مراجعه کرده و گزینه “ارسال بلیط جدید” را انتخاب کنید.

بلیط ها را با اطلاعات مهم ارسال کنید

حال قسمتی که می خواهید بلیط شما ارسال شود، سرویس مناسب را انتخاب کرده و موضوع بلیط خود را بنویسید. پس از نوشتن پیام بلیط خود، گزینه “ارسال اطلاعات امنیتی” را انتخاب کنید تا اطلاعات مربوط به سرویس شما ارسال شود.

گزینه ارسال اطلاعات امنیتی برای ارسال به پشتیبانی را انتخاب کنید

سپس باید اطلاعات زیر را در قسمت باز وارد کنید. در خط اول پورت و آدرس IP سرویس مورد نظر خود را وارد کنید، سپس نام کاربری و رمز عبور این سرویس را وارد کنید، سپس گزینه “ارسال اطلاعات” را انتخاب کنید.

اطلاعات کامل برای ارسال پشتیبانی

در این مرحله اطلاعات امنیتی به بلیط شما ضمیمه می شود، برای ارسال بلیط خود باید گزینه «ارسال پیام» را انتخاب کنید. اطلاعات شما برای پشتیبانی از پارس پک به صورت رمزگذاری شده ارسال می شود. این اطلاعات یک هفته پس از بسته شدن بلیط به طور خودکار حذف می شود.

اطلاعات امنیتی را از پشتیبانی از طریق تیکت دریافت کنید

هنگامی که تیم پشتیبانی یک بلیط حاوی اطلاعات امنیتی مانند رمز عبور برای شما ارسال می کند. اطلاعات به صورت رمزگذاری شده در متن بلیط ارائه می شود. لطفا توجه داشته باشید که اطلاعات امنیتی ارسال شده پس از 24 ساعت حذف خواهد شد. اما توصیه می شود پس از دریافت رمز عبور خود را در اسرع وقت تغییر دهید.

پاسخ تیم پشتیبانی بلیط شما

نتیجه

پارس پک به منظور تامین امنیت اطلاعات خدمات کاربران خود، تدابیر سخت گیرانه ای در نظر گرفته و در راستای تقویت این تدابیر، امکان ارسال اطلاعات حساس از طریق تیکت را به صورت رمزگذاری شده برای کاربران فراهم کرده است.

با استفاده از این ویژگی محرمانه بودن اطلاعات شما بیشتر محافظت می شود و می توانید اطلاعات مهم و حساس خود را با امنیت کامل برای نگهداری بررسی کنید.

آموزش ارسال اطلاعات امنیتی با تیکت از پنل کاربری پارس پک برای اولین بار در پارس پک. به نظر می رسد.