منو سایت

اپل آیدی بدون جریمه بسازید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل آیدی بدون جریمه بسازید

 

اگر آیفون، آیپد، اپل واچ یا حتی اپل تی وی دارید، باید اپل آیدی داشته باشید. با Apple ID، می توانید داده های iCloud خود را برای مخاطبین، تقویم، ایمیل، یادآوری ها و موارد دیگر همگام سازی کنید. علاوه بر این، دانلود و خرید برنامه‌ها، بازی‌ها، موسیقی، فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و سایر سرگرمی‌ها به Apple ID نیاز دارد. به طور خلاصه، Apple ID دروازه شما برای استفاده حداکثری از اکوسیستم اپل است.

متاسفانه به دلیل تحریم ها امکان ثبت اپل آیدی در ایران وجود ندارد اما ما در این مقاله آمده ایم تا با کمک ضد تحریم ها این دغدغه مهم کاربران اپل در ایران را برطرف کنیم. برای آشنایی با ناقض تحریم می توانید مقاله را مطالعه کنید ویژگی های سرویس رفع تحریم Server.ir و برای یادگیری نحوه فعال کردن آن مقاله ضد تحریم را بخوانید.

 

از طریق سایت اپل آیدی بسازید

 

 1. ابتدا به appleid.apple.com وارد شوید.
  اپل آیدی بدون جریمه بسازید
 2. به بخش Create your Apple ID بروید.
 3. باید اطلاعات خود را در صفحه نمایش داده شده وارد کنید. در نهایت باید توجه داشته باشید که اطلاعات شما نباید مربوط به ایران باشد. برای این منظور توصیه می شود از سایتی مانند Fake Address Generator استفاده کنید تا آدرسی از ایران ذکر نشود. اگر حساب بانکی بین المللی ندارید می توانید از گزینه None در قسمت مربوطه استفاده کنید.
  در این قسمت از شما یک سوال محرمانه پرسیده می شود و در این زمینه باید به واردکردن صحیح اطلاعات دقت کنید زیرا زمانی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید یا اپل آیدی خود را به دستگاه دیگری منتقل می کنید به این اطلاعات نیاز دارید.
  اپل آیدی بدون جریمه بسازید
 4. پس از وارد کردن تمامی اطلاعات بر روی گزینه Check کلیک کنید.
 5. در این مرحله یک ایمیل تأیید برای تأیید آدرس ایمیل برای شما ارسال می شود.
  اپل آیدی بدون جریمه بسازید

  پس از تایید ایمیل، می توانید به راحتی Apple ID خود را دریافت کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوالی در حین استفاده از سرویس ضد تحریم، ما در خدمت شما هستیم و می توانید از طریق تیکت با ما تماس بگیرید.

 

نوشته ساخت اپل آیدی بدون جریمه اولین بار در Server.ir | نگرش جهانی، میزبانی ایرانی.