منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایلان ماسک برای Google Cloud پولی نمی پردازد!

ایلان ماسک برای Google Cloud پولی نمی پردازد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایلان ماسک برای Google Cloud پولی نمی پردازد!

پلتفرمر دیروز گزارش داد که توییتر از پرداخت صورت‌حساب‌های Google Cloud خودداری کرده است و با تمدید قراردادش در ماه جاری، می‌تواند اعتماد تیم‌های امنیتی توییتر را از بین ببرد.

بر اساس این گزارش، قبل از اینکه ایلان ماسک توییتر را بخرد، این پلتفرم قراردادی چند ساله با گوگل امضا کرد که در آن قول داده بود از حساب های کاربری و سایر قسمت ها محافظت کند.

این پلتفرم در گزارش خود جزئیاتی را در مورد اینکه چگونه مسائل بین شرکت ها می تواند اعتماد به تیم های امنیتی توییتر را تضعیف کند ارائه نکرده است، اما این گزارش می گوید که توییتر حداقل از ماه مارس در تلاش برای مذاکره مجدد قرارداد خود با توییتر بوده است.

در این گزارش همچنین آمده است که توییتر برخی از خدمات را از طریق پلتفرم خود به کاربران ارائه می دهد و برخی دیگر را از طریق پلتفرم های ابری آمازون و گوگل به کاربران ارائه می دهد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، آمازون در ماه مارس به توییتر هشدار داد که به دلیل عدم پرداخت قبوض خدمات وب آمازون، ارائه خدمات خود به توییتر را متوقف خواهد کرد.

هزینه کمتر برای خدمات ابری توییتر

از زمانی که ایلان ماسک توییتر را خرید، بودجه این پلتفرم به شدت کاهش یافته و هزاران کارمند اخراج شده اند. یک منبع موثق در نوامبر به رویترز گفت (رویترز) گفت ایلان ماسک به کارکنان خود دستور داده است که هزینه های زیرساختی مانند هزینه های ابری را به میزان 1 میلیارد دلار کاهش دهند.

در حالی که جنجال ها همچنان در حال افزایش است، توییتر به اندازه کافی به یک پرسش ایمیلی در مورد این موضوع پاسخ نداد. گوگل همچنین بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر در مورد این موضوع پاسخ نداد.