منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایمیل شما می تواند کسب و کار شما را آسیب پذیر کند – به همین دلیل است

ایمیل شما می تواند کسب و کار شما را آسیب پذیر کند – به همین دلیل است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایمیل شما می تواند کسب و کار شما را آسیب پذیر کند - به همین دلیل است

27 فوریه 2022 توسط تانیا آکینو

افراد مشغول به کار

ایمیل یکی از محبوب ترین راه های ارتباطی است. این سریع و ارزان است. با این حال، مشاغل در معرض خطر حملات جنایی قرار دارند.

مجرمان سایبری مخرب ایمیل ها را به عنوان آسیب پذیری های تجاری می بینند: آسیب پذیری در سیستم رایانه ای که هکرها می توانند از آنها سوء استفاده کنند. مانند این است که با جدیدترین سیستم های هشدار از خانه خود محافظت کنید و سپس درب عقب را کاملا باز بگذارید.

اگر نمی‌خواهید کسب‌وکارتان را از طریق ایمیل در برابر حملات سایبری آسیب‌پذیر کنید، ادامه مطلب را بخوانید، زیرا بهترین شرکت میزبانی وب نشان می‌دهد که چگونه مجرمان سایبری می‌توانند از طریق درب پشتی شما به شما حمله کنند:

چگونه مجرمان سایبری از تجارت از طریق ایمیل بهره برداری می کنند

سازش ایمیل تجاری

سازش ایمیل تجاری (BEC) نوعی کلاهبرداری هویت شرکتی است. این زمانی اتفاق می افتد که یک مجرم سایبری در ایمیلی وانمود می کند که یک مخاطب قابل اعتماد است تا از طریق کلاهبرداری از قربانیان خود پول اخاذی کند.

پولی که از حمله BEC گرفته می شود معمولاً به حساب هایی ارسال می شود که توسط مجرمان کنترل می شود. گاهی اوقات مجرمان سایبری نیز قربانیان خود را مجبور می‌کنند در درخواست‌های انتقال بانکی شرکت کنند تا ردیابی کلاهبرداری را حتی سخت‌تر کنند.

بهترین راه برای محافظت از خود در برابر حملات BEC این است که هوشیار باشید. هنگام دریافت ایمیل هوشیار باشید و از خود بپرسید که آیا درخواست ارسال شده توسط ایمیل واقعاً قانونی است یا خیر.

توزیع بدافزار

بدافزار نرم افزاری است که برای آسیب رساندن یا غیرفعال کردن رایانه ها، تلفن های هوشمند و تبلت ها استفاده می شود. مجرمان سایبری از بدافزار برای سرقت اطلاعات شخصی و تجاری استفاده می کنند.

راه های شرور زیادی وجود دارد که مجرمان سایبری برای توزیع بدافزارها از آنها استفاده می کنند که یکی از آنها از طریق ایمیل های فیشینگ است.

ایمیل فیشینگ ایمیلی است که سعی می کند با تظاهر به اینکه از یک منبع قابل اعتماد است، مانند یک بانک یا شرکت فناوری اطلاعات، شما را فریب دهد تا نرم افزارهای مخرب را روی رایانه خود نصب کنید. اگر ایمیل فیشینگ به دست شما رسید، روی پیوندهای موجود در ایمیل کلیک نکنید و هیچ پیوستی را دانلود نکنید. فقط ایمیل را حذف کنید و سپس آدرس ایمیل فرستنده را به فیلتر هرزنامه یا هرزنامه خود اضافه کنید.

حمله انکار سرویس

حمله انکار سرویس (DoS) زمانی است که یک مجرم سایبری از بدافزار برای دانلود یک وب سایت استفاده می کند و سایت را پر از ترافیک می کند.

این نوع حمله سایبری می تواند توسط یک کامپیوتر یا صدها کامپیوتر به نام بات نت انجام شود. بات‌نت‌ها را می‌توان برای ایجاد ترافیک برای وب‌سایت‌هایی که می‌توانند از کار افتاده و سرورهای آن‌ها را دانلود کنند، برنامه‌ریزی کرد.

اگر می خواهید از حمله DoS به وب سایت خود جلوگیری کنید، باید از یک راه حل امنیتی قوی اینترنت استفاده کنید.

ایمیل های جعلی در سایت

ایمیل های جعلی وب سایت ایمیل هایی هستند که شما را به سایتی هدایت می کنند که مشابه وب سایت قانونی بانک یا شرکت دیگر شما است. پس از آن، اطلاعات شخصی و مالی شما جمع آوری می شود و سپس برای سرقت هویت استفاده می شود.

شما می توانید با کلیک نکردن بر روی پیوندهای موجود در ایمیل هایی که از آنها مطمئن نیستید، از خود در برابر ایمیل های جعلی در سایت محافظت کنید، حتی اگر فرستنده ها مخاطبین قانونی باشند. فقط از وب سایت های رسمی شرکت ها بازدید کنید و این وب سایت های رسمی را در مرورگر خود نشانه گذاری کنید تا مطمئن شوید که در وب سایت مناسب هستید.

نتیجه

اینها تنها برخی از راه های مخربی است که مجرمان سایبری می توانند از طریق ایمیل به شرکت شما حمله کنند.

برای محافظت از کسب و کار خود در برابر حملات سایبری، باید همیشه هنگام برقراری ارتباط از طریق ایمیل هوشیار و هوشیار باشید. و اگر شک دارید، از تماس با فرستنده به روشی دیگر برای تأیید صحت درخواست های او دریغ نکنید.

کسب و کار شما برای قربانی شدن در حملات سایبری بسیار مهم است، بنابراین مطمئن شوید که با یک شرکت میزبان وب کار می کنید که می تواند امنیت شما، به خصوص ایمیل های شما را تضمین کند.

IO Zoom معتبر است شرکت میزبانی وب مستقر در هیوستون، تگزاس، که خدمات مختلفی از جمله راه حل های امنیتی ایمیل را ارائه می دهد. همین امروز با ما تماس بگیرید تا بدانید چگونه می توانیم به کسب و کار شما کمک کنیم!