منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برون سپاری پشتیبانی میزبانی وب برای مشاغل

برون سپاری پشتیبانی میزبانی وب برای مشاغل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برون سپاری پشتیبانی میزبانی وب برای مشاغل

_____________________________________

7 مزیت شگفت انگیز پشتیبانی فنی میزبانی وب برون سپاری شده

در اینجا هفت مزیت شگفت انگیز پشتیبانی از میزبانی وب برون سپاری شده است که دوست داشتید زودتر بدانید.

1: هزینه کم

یکی از رایج‌ترین تصورات غلط کسب‌وکارها در مورد برون‌سپاری خدمات پشتیبانی IT این است که گران هستند. در واقع، کاملا برعکس است. وقتی هزینه‌های مدیریت زیرساخت فناوری اطلاعات، فعال نگه داشتن آن، نصب به‌روزرسانی‌ها و وصله‌ها را در نظر بگیرید، متوجه می‌شوید که برون‌سپاری پشتیبانی میزبانی وب مقرون‌به‌صرفه‌ترین تصمیمی است که می‌گیرید.

ما حتی در مورد زمان و تلاشی که می تواند شما را نجات دهد و همچنین هزینه کلی استخدام و مدیریت یک تیم پشتیبانی داخلی صحبت نکرده ایم. وقتی تمام قطعات پازل را کنار هم قرار می دهید و به تصویر بزرگ نگاه می کنید، به راحتی می توانید درک کنید که چرا اکثر مشاغل کوچک و حتی ارائه دهندگان خدمات جدید تمایل دارند پشتیبانی خود را برون سپاری کنند.

2: انعطاف پذیری

از آنجایی که تیم‌های فناوری اطلاعات در حال حاضر کم پرسنل و پر بار هستند، تخصیص منابع برای نظارت و پشتیبانی برای مشاغل بسیار دشوارتر است. بهترین چیز در مورد خدمات پشتیبانی میزبانی وب این است که آنها بسته های مختلفی را برای انتخاب به شما ارائه می دهند. برخی از ارائه دهندگان خدمات یک گام فراتر می روند و به شما اجازه می دهند فقط خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنید یا بسته های سفارشی را از ابتدا متناسب با نیازهای تجاری خود ایجاد کنید. در نتیجه، می‌توانید نوع پشتیبانی مورد نظر خود را انتخاب کنید و فقط برای چیزی که استفاده می‌کنید پرداخت کنید.

3: پشتیبانی 24/7

ارائه پشتیبانی از مشتری یک تلاش 24 ساعته است. این بدان معنی است که شما باید همیشه کارکنانی برای رسیدگی به درخواست‌های مشتری داشته باشید. ممکن است لازم باشد افرادی را استخدام کنید که در شیفت های مختلف کار می کنند. اگر مشتریانی در سراسر جهان دارید، ممکن است درخواست‌های پشتیبانی مشتری را در ساعات فردی دریافت کنید. پرداختن به همه اینها و راه‌اندازی و راه‌اندازی در تمام ساعات شبانه‌روز می‌تواند از نظر مالی و فیزیکی برای یک کسب‌وکار خسته کننده باشد. بنابراین، بهتر است پشتیبانی فنی را به این سرویس دهندگان برون سپاری کنید.

4: تخصص

مهم نیست که چقدر تجربه دارید و تیم شما چقدر ماهر است، شما در ارائه پشتیبانی فنی به مشتریان تخصص ندارید. شایستگی اصلی شما در زمینه دیگری است، پس بهتر است آن را به متخصصان بسپارید. این ارائه دهندگان خدمات در ارائه پشتیبانی فنی تخصص دارند و به ابزارها، کارشناسان، تجربه و فناوری مناسب دسترسی دارند تا کار ارائه پشتیبانی مشتری را بسیار بهتر از شما انجام دهند.

5: مقیاس پذیری

فرض کنید یک تیم داخلی را مدیریت می کنید تا به جای برون سپاری، پشتیبانی مشتری را ارائه دهید. همانطور که تجارت شما گسترش می یابد و شروع به جذب مشتریان جدید می کند، باید منابع بیشتری را برای رسیدگی به سوالات مشتری استخدام کنید. هرچه مشتریان بیشتری داشته باشید، ممکن است درخواست های بیشتری دریافت کنید و با افزایش مقیاس کسب و کار، هزینه های عملیات تعمیر و نگهداری شما افزایش می یابد.

وقتی پشتیبانی میزبانی وب را برون سپاری می کنید، لازم نیست نگران این مشکل باشید. صرف نظر از اینکه کسب و کار شما چند مشتری جدید به دست می آورد، ارائه دهنده خدمات شما مسئول مدیریت عملیات تعمیر و نگهداری شما در ازای هزینه ثابتی است که هر سال از شما دریافت می کند.

6: پشتیبانی چند زبانه

برخی از مشاغل به صورت محلی فعالیت می کنند، در حالی که برخی دیگر در سطح بین المللی گسترش می یابند. اگر قصد دارید در سراسر مرزها گسترش پیدا کنید، به احتمال زیاد مشتریانی خواهید داشت که به زبان های مختلف صحبت می کنند. رسیدگی به درخواست‌های مشتری به زبان‌های مختلف می‌تواند به یک کار دشوار تبدیل شود، به خصوص اگر پشتیبانی حرفه‌ای ندارید که زبان‌های مختلف را می‌فهمند.

شما می توانید با استفاده از پشتیبانی چند زبانه ارائه شده توسط ارائه دهندگان سرور مدیریت برون سپاری مختلف، به راحتی بر این مشکل غلبه کنید. به این ترتیب، لازم نیست نگران موانع زبان باشید.

7: منبع مزیت رقابتی

در دنیای تجاری بسیار رقابتی امروزی، تمایز کسب و کارتان از رقبایتان بسیار دشوارتر است. اکثر رقبا خدمات مشابهی را با قیمت های مشابه با سطح کیفیت خدمات ارائه می دهند. بنابراین چگونه می توانید کسب و کار خود را از بقیه متمایز کنید؟ از طریق پشتیبانی بی نظیر و خدمات مشتری. گاهی اوقات بخش‌های خدمات جزئی و اغلب نادیده گرفته می‌شوند، مانند پشتیبانی فنی، می‌توانند به شما مزیت رقابتی بدهند زیرا مستقیماً بر رضایت مشتری و احساسات پس از فروش تأثیر می‌گذارند. این می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا در لیگی کاملاً متفاوت قرار بگیرد و تمام توجهی را که برند شما شایسته آن است به سرقت ببرد.

به نظر شما بزرگترین مزیت برون سپاری پشتیبانی از میزبانی وب چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.