منو سایت

بهترین نرم افزار مقایسه در سال 2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین نرم افزار مقایسه در سال 2022

 

بهترین نرم افزار معیار تست عملکرد رایانه شخصی و همچنین مقایسه سخت افزار شما را آسان و ساده می کند. این امر به ویژه در هنگام استفاده از یک کیس مونتاژ شده یا زمانی که می خواهید سیستم خود را با مقایسه پردازنده ها و سایر گزینه ها ارتقا دهید بسیار مهم است.

سپس می توانید مطمئن شوید که تمام اجزای مختلف در بهترین حالت خود کار می کنند تا عملکرد بهینه را برای رایانه شما ارائه دهند. برای این کار به یک برنامه اندازه گیری نیاز دارید.

یک معیار معمولی سه عامل اصلی را ارزیابی می کند: سرعت، دما و ولتاژ. همچنین فریم های رندر شده را در ثانیه ضبط می کند و آنها را با این پارامترها مقایسه می کند تا میانگین عملکرد دسکتاپ شما را تخمین بزند.

اجرای یک معیار مناسب می تواند به شما کمک کند عملکرد کلی دسکتاپ خود را بسنجید، مشکلات اجزای سخت افزاری را تشخیص دهید و حتی تجهیزات خود را برای بهترین نتایج اورکلاک کنید. برای آشنایی بیشتر با برنامه های بنچمارک با Server.ir همراه باشید.

بهترین نرم افزار مقایسه در سال 2022

1. HWMonitor

HWMonitor خود را به عنوان یک راه حل نظارت بر سخت افزار معرفی می کند، نه یک برنامه معیار. با این حال یکی از پرکاربردترین ابزارها در بین گیمرها است. این نرم افزار رابط کاربری ساده ای دارد که ولتاژ، مصرف برق، دما و سرعت فن کامپیوتر شما را به وضوح نشان می دهد.

 

 

بهترین نرم افزار مقایسه در سال 2022

2. 3DMark

3DMark یکی از بهترین بسته های بنچمارک است که رایانه شما را از نظر عملکرد بازی در معرض آزمایش قرار می دهد. این بسته شامل بسیاری از معیارهای بازی است که احتمالاً با آنها آشنا هستید، از جمله 3DMark Fire Strike (معیار قدیمی DX11)، Time Spy (DX12) و Port Royal (ray tracing) و غیره.

 

 

بهترین نرم افزار مقایسه در سال 2022

3. User Benchmark

UserBenchmark یک بسته رایگان و پر از ویژگی ارائه می دهد که می تواند برای اندازه گیری CPU، GPU، SSD، HDD، RAM و حتی USB شما استفاده شود تا به شما در انتخاب بهترین سخت افزار برای نیازهایتان کمک کند. این نرم افزار توسط تیمی از مهندسان به عنوان یک پروژه پرشور و نه یک پیشنهاد شرکتی توسعه یافته است.

 

 

بهترین نرم افزار مقایسه در سال 2022

4. Cinebench

اگر به دنبال ارزیابی جامع عملکرد CPU و GPU خود هستید، CineBench شما را تحت پوشش قرار داده است. این نرم افزار رایگان در اکثر پلتفرم ها موجود است و از وظایف تصویربرداری برای ارزیابی قابلیت های تجهیزات شما استفاده می کند.

 

 

بهترین نرم افزار مقایسه در سال 2022

5. Geekbench

Geekbench یکی از بهترین برنامه های بنچمارک برای ویندوز است، اما برای اندروید، iOS، macOS و لینوکس نیز موجود است. برنامه بنچمارک همچنین دارای توانایی منحصر به فردی برای انجام مقایسه های بین پلتفرمی است که می توانید از آن برای مقایسه آیفون اپل خود با دستگاه اندرویدی یا رایانه شخصی ویندوزی خود با مک استفاده کنید.

 

 

بهترین نرم افزار مقایسه در سال 2022

6. MSI Afterburner

MSI Afterburner نرم افزار ضروری برای کسانی است که می خواهند کارت گرافیک خود را اورکلاک کنند. این برنامه کاملاً مبتنی بر GPU است و از CPU پشتیبانی نمی کند، اما میزان کنترلی که ارائه می دهد چیزی است که آن را واقعاً قابل توجه می کند. MSI Afterburner با هر پردازنده گرافیکی، صرف نظر از نام تجاری، کار می کند. نه تنها مشخصات سخت افزاری دقیقی را برای کارت گرافیک به شما ارائه می دهد، بلکه کنترل کاملی بر پردازنده گرافیکی خود از جمله جنبه هایی مانند سرعت فن، ولتاژ و سرعت ساعت را نیز به شما می دهد. این نرم افزار همچنین دارای یک شمارنده FPS است که به شما امکان می دهد عملکرد GPU را در زمان واقعی اندازه گیری کنید.

 

 

The post بهترین نرم افزار مقایسه 2022 اولین بار در Server.ir | نگرش جهانی، هاست ایرانی.