منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

مبین هاست در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

مبین هاست همانند سال های گذشته در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ در سال 1398 حضور یافت. الکامپ یک نمایشگاه بین المللی برای الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک است. این نمایشگاه یکی از بزرگترین رویدادهای فناوری ایران است که هر ساله با حضور گسترده پیشتازان صنعت و مخاطبان آنها برگزار می شود. شما عزیزان می توانید از غرفه شرکت مبین هاست در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی بازدید نمایید الکامپ بازدید کنید. با شرکت و کارکنان دلسوز ما آشنا شوید. آدرس غرفه مبین میزبان است سالن 5 (طبق نقشه) محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران می باشد. در انتهای این پست می توانید آدرس را روی نقشه پیدا کنید.

برای سهولت بیشتر بازدیدکنندگان عزیز در نمایشگاه الکامپ 2019، راهنمای ناوبری بر روی نقشه قرار داده شده است. همانطور که در پایین صفحه مشاهده می کنید آدرس غرفه ما سالن 5 یا تالار ملل است. عکس های زیر نشان می دهد که با ورود از درب غربی وارد سالن 5 خواهید شد. همانطور که مشاهده می کنید شماره کابین مبین هاست 1597 است منتظر شورت گرم و پر شما هستیم.

 

نمایشگاه الکامپ مبین میزبان الکامپ 2019 است تیم میزبان مبین در نمایشگاه الکامپ نمایشگاه الکامپ 2019 بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ مبین میزبان الکامپ است نمایشگاه بین المللی الکامپ بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ مبین میزبان نمایشگاه الکامپ است تیم میزبان مبین در الکامپ

 

 

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

غرفه مبین در نمایشگاه بین المللی الکامپ

 

 

 

نوشته بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ برای اولین بار در مبین. به نظر می رسد.