منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رقیب اصلی توییتر Threads در حال کم شدن محبوبیت است.

رقیب اصلی توییتر Threads در حال کم شدن محبوبیت است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رقیب اصلی توییتر Threads در حال کم شدن محبوبیت است.

Threads آخرین پلتفرم ارائه شده توسط متا است. این پلتفرم از همان روزهای اول با استقبال زیادی روبرو شد. بنابراین تنها چند روز پس از راه اندازی رسمی، بیش از 100 میلیون کاربر در این پلتفرم ثبت نام کردند. اما آمارهای اخیر نشان می دهد که تعداد کاربران فعال این پلتفرم رو به کاهش است. با این حال، مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا معتقد است که 10 میلیون نفر به زودی به این پلتفرم باز خواهند گشت.

وی در این رابطه در پستی در Threads گفت: 10 میلیون نفر به زودی به Threads بازخواهند گشت و متا در حال تقویت زیرساخت های برنامه برای افزایش تعداد کاربران در طول سال است.وی همچنین تاکید کرد: استقبال اولیه این پلت فرم عالی بود و برای ادامه این وضعیت به زمان بیشتری نیاز داریم.”

طبق اطلاعات موجود در SimilarWeb، ترافیک Threads در 7 جولای به اوج خود رسید. 49 میلیون کاربر به این پلتفرم پیوسته اند. اما تا 14 جولای، این تعداد به طور چشمگیری به 23.6 میلیون کاهش یافت. این نشان دهنده یک روند نزولی قوی در عرض یک هفته است. در واقع، میانگین زمانی که کاربران آیفون برای موضوعات صرف می کنند از 21 دقیقه به 6 دقیقه کاهش یافته است. این مشکل در رابطه با کاربران اندرویدی بیشتر است.

Threads به عنوان یکی از رقبای اصلی توییتر شناخته می شود که به تازگی توسط شرکت متا ارائه شده است که کاربران اینستاگرام می توانند به راحتی از طریق دستگاه های iOS یا اندروید خود در این پلتفرم ثبت نام کنند.