منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرور اختصاصی انگلستان چیست و برای چه مشاغلی استفاده می شود؟

سرور اختصاصی انگلستان چیست و برای چه مشاغلی استفاده می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سرور اختصاصی انگلستان چیست و برای چه مشاغلی استفاده می شود؟

سرور اختصاصی در آلمان چیست؟

اگر می خواهید یک وب سایت با ترافیک زیاد ایجاد کنید و سرور را به طور کامل کنترل کنید، باید یک سرور اختصاصی خریداری کنید. با این کار یک کامپیوتر سرور در مرکز داده با تمام منابعش در اختیار شماست. هنگام خرید سرور اختصاصی باید به موقعیت جغرافیایی سرور نیز توجه کنید. در این مقاله وبلاگ پارس پاک می خواهیم سرور اختصاصی انگلستان و مزایای استفاده از آن را معرفی کنیم. توصیه می کنیم این مقاله را برای خواندن از دست ندهید.

سرور اختصاصی چیست؟

برای ساخت یک وب سایت به یک سرویس میزبانی نیاز دارید. یکی از بهترین و گران ترین خدمات شرکت های هاستینگ سرور اختصاصی است. منظور از سرور یا هاست اختصاصی (Dedicated Hosting) این است که کامپیوتر سرور با تمام منابع و پهنای باند خود به عنوان هاست در اختیار شما باشد و بتوانید وب سایت خود را بر روی آن اجرا کنید.

سرور اختصاصی در انگلستان چیست؟

کامپیوترهای سرور تحت حفاظت شدید و نگهداری منظم در مراکزی به نام مراکز داده هستند. ارائه دهندگان خدمات هاست یا خود مراکز داده دارند و یا سرورهایی را از مراکز داده اجاره می کنند و خدمات میزبانی را به متقاضیان ارائه می دهند.

هنگام خرید سرور اختصاصی باید به موقعیت جغرافیایی سرور توجه کنید. اگر سرور مورد نظر شما در یک مرکز داده در انگلستان واقع شده باشد، سرور اختصاصی انگلستان نامیده می شود و از آدرس IP انگلستان کار می کند. در صورت نیاز، حتی می توانید یک دامنه بریتانیایی با شناسه اینترنتی uk بخرید.

خرید سرور اختصاصی پارس پک

تفاوت سرور اختصاصی با سایر انواع خدمات هاست چیست؟

سرور اختصاصی انگلستان نسبت به سایر انواع خدمات میزبانی مانند سرور اشتراکی و سرور مجازی (سرور خصوصی مجازی یا VPS) مزایای زیادی دارد. اما ضعیف تر از سرور ابری است. برای درک تفاوت یک سرور اختصاصی با انواع دیگر خدمات هاست، بهتر است با انواع دیگر سرورها آشنا شوید.

  • سرور اشتراکی انگلستان: منظور از سرور اشتراکی این است که حافظه کامپیوتر سرور بین چندین کاربر مختلف به صورت مجازی تقسیم می شود. اما همه این هاست ها منابع سرور مانند RAM، CPU و پهنای باند را به اشتراک می گذارند. این نوع سرور ارزان ترین نوع سرویس هاست محسوب می شود و برای وب سایت های سبک با ترافیک کم مناسب است. به یاد داشته باشید که اگر یکی از وب سایت های این سرور در ساعت خاصی از روز بسیار شلوغ باشد و کاربران زیادی از آن بازدید کنند، فعالیت آن بر تمامی منابع سرور تاثیر گذاشته و با اشغال برخی از منابع، سرعت سایرین را کاهش می دهد. وب سایت هایی که روی یک سرور قرار دارند.
  • سرور مجازی یا VPS انگلستان: در این سرور حافظه کامپیوتر به همراه منابع آن مانند RAM و CPU و پورت ها بین چند کاربر مختلف تقسیم می شود. در نتیجه، استفاده یک وب سایت از سرور با استفاده سایر وب سایت ها از همان سرور تداخلی ایجاد نمی کند و هر مدیر وب سایت دقیقاً می داند که چه تعداد منابع در دسترس است و این منابع تحت تأثیر استفاده سایر مدیران وب سایت از آن سرور قرار نمی گیرند. . سرور مجازی بهتر از سرور اختصاصی است و کمی گرانتر است.
  • سرور ابری انگلستان: یک سرور ابری از فناوری ابری برای ادغام چندین سرور استفاده می کند که حتی می توانند در قاره های مختلف قرار بگیرند و بهترین و قابل اطمینان ترین نوع سرور محسوب می شود. دلیل قابلیت اطمینان سرور ابری این است که اگر یک یا حتی چند سرور مشکل داشته باشند، سرور ابری با استفاده از منابع سرورهای دیگر به کار خود ادامه می دهد و در صورت سالم بودن همه سرورها، سرور ابری می تواند از منابع چندین سرور استفاده کند. ، پهنای باند و فراهم کردن منابع زیادی برای وب سایت هایی که بر اساس آن ساخته شده اند.

چرا به سرور اختصاصی نیاز دارید؟

پس از آشنایی با سرور اختصاصی انگلستان و تفاوت آن با انواع دیگر سرورهای انگلستان، این سوال پیش می آید که با توجه به هزینه سرور اختصاصی نسبت به سرور اشتراکی و سرور مجازی، چرا برخی از وب سایت ها باید بر روی سرور اختصاصی باشند؟

تعریف و توضیح کامل سرور اختصاصی، بررسی موقعیت جغرافیایی سرورها در ایران و خارج از کشور، موارد استفاده، مزایا و معایب، قدرت سخت افزاری و شبکه سرورهای اختصاصی، گزینه های استفاده از آنها، نظارت و امنیت، سیستم عامل های قابل نصب و … در مقاله بعدی

سرور اختصاصی چیست؟

1. عملکرد بهتر وب سایت

برای اکثر وب سایت هایی که متعلق به مشاغل بزرگ نیستند و به ترافیک زیادی نیاز ندارند، میزبانی مشترک برای شروع کار مقرون به صرفه تر است و با نیازهای آنها مطابقت دارد. اما همانطور که وب سایت رشد می کند و ترافیک بیشتری دریافت می کند، به ترافیک و منابع بیشتری نیاز دارد. اگر هاست اشتراکی نتواند این نیازها را برآورده کند، سرعت وب سایت شروع به کند شدن می کند و این نه تنها تجربه کاربری مخاطب را از بین می برد. همچنین بر روی رتبه سئوی وب سایت تاثیر منفی می گذارد. در این صورت باید در نظر داشته باشید که سرور خود را به یک سرور مجازی یا بهتر انتقال دهید، یک سرور اختصاصی در انگلستان یا منابع و پهنای باند بیشتری برای وب سایت شما در دسترس خواهد بود.

2. امنیت بیشتر

یک سرور اشتراکی امنیت وب سایت شما را تا حد زیادی در معرض خطر قرار می دهد. حملات DDoS و هکرهای همسایه (هکرهایی که از همان سرور شما استفاده می کنند) و سایر فعالیت های مخرب تنها برخی از تهدیدات امنیتی هستند که هنگام استفاده از یک سرور اشتراکی با آن مواجه خواهید شد. از سوی دیگر، اگر از یک سرور اختصاصی در انگلستان استفاده می کنید، می توانید از امنیت آن اطمینان داشته باشید. زیرا کل کامپیوتر سرور در اختیار شماست و مراکز داده انگلیسی بسیار امن هستند.

3. آدرس IP اختصاصی

یکی از مشکلات مهم سرور اشتراکی این است که آدرس IP فایل ها، وب سایت، پایگاه داده یا برنامه های شما با سایر کاربران آن سرور یکسان است. بنابراین اگر هر یک از وب‌سایت‌های همسایه فعالیت مجرمانه انجام دهند، موتورهای جستجو می‌توانند آدرس IP سرور را به طور کامل جریمه کنند و این امر می‌تواند منجر به از دست دادن امتیاز سئو و رتبه‌بندی وب‌سایت شما شود. از طرف دیگر، سرور اختصاصی انگلستان دارای IP خاص خود است. بنابراین وب سایت مبتنی بر آن از IP اختصاصی خود استفاده می کند.

مزایای سرور اختصاصی در انگلستان چیست؟

گفتیم اگر سرور در انگلستان قرار دارد با آی پی انگلیسی اجرا می شود. اهمیت موقعیت جغرافیایی سرور چیست؟ توجه داشته باشید که هر چه موقعیت جغرافیایی سرور به مخاطبان وب سایت نزدیکتر باشد، زمان بارگذاری وب سایت در مرورگر آنها کمتر می شود و این مشکل نه تنها تجربه کار با وب سایت را برای مخاطبان بهبود می بخشد. اما از نظر سئو و رتبه وب سایت در نتایج جستجوی گوگل بسیار مهم خواهد بود.

انگلستان اگرچه خیلی به ایران نزدیک نیست، اما از کشورهای قاره آمریکا مانند مکزیک، کانادا و آمریکا و همچنین کشورهای شرق آسیا مانند تایوان به ایران نزدیکتر است. همچنین سرور اختصاصی انگلستان بسیار امن و قدرتمند است و از پهنای باند مناسبی برخوردار است. مهم ترین دیتاسنترهای انگلستان در شهرهای منچستر و لندن به خوبی در برابر تمامی تهدیدات محافظت شده و مجهز به قدرتمندترین سرورها بوده و از خدمات و پایداری خوبی برخوردارند.

موضوع دیگری که در انتخاب موقعیت جغرافیایی سرور اختصاصی باید در نظر گرفته شود، محدودیت های اینترنت در کشور میزبان است. از نظر آزادی اینترنت، بریتانیا پس از ایسلند، استونی، کاستاریکا و کانادا رتبه پنجم را در جهان دارد و داشتن قوانین حفظ حریم خصوصی قوی به محافظت از داده‌هایی که در سرور ذخیره می‌کنید کمک می‌کند.

بهترین سرور اختصاصی چه ویژگی هایی دارد و چگونه می توان مناسب ترین سرویس را انتخاب کرد؟

راهنمای خرید سرور اختصاصی

نتیجه

خرید سرور اولین قدمی است که برای ساخت وب سایت خود باید بردارید. اگر وب سایت شما کوچک است و ترافیک زیادی ندارد، هاست اشتراکی برای شما کار خواهد کرد. اما اگر می خواهید برای یک سازمان مهم وب سایت ایجاد کنید یا پیش بینی می کنید که حجم ترافیک وب سایت شما بسیار بالا خواهد بود، در مرحله بعد باید به سراغ سرور مجازی و ابری و در نهایت سرور اختصاصی بروید که از همه بیشتر به حساب می آید. پایدار و قوی ترین نوع سرور

در خرید هاست باید به موقعیت جغرافیایی هم توجه کنید. میزبانی انگلستان به چند دلیل بهتر از میزبانی از بسیاری از کشورهای دیگر است. به عنوان مثال سرور اختصاصی انگلستان امنیت، قدرت، پهنای باند و پایداری بسیار بیشتری دارد و با IP انگلستان کار می کند.

سوالات متداول

1. سرور اختصاصی انگلستان چیست؟

سرور اختصاصی به این معنی است که کامپیوتر سرور با تمام امکاناتش به طور کامل در اختیار شماست. اگر این سرور در یکی از مراکز داده در انگلستان باشد به آن سرور اختصاصی در انگلستان می گویند.

2. چگونه می توانم یک سرور اختصاصی در انگلستان بخرم؟

برای خرید سرور اختصاصی در انگلستان باید به وب سایت یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات هاست در ایران مانند پارس پک مراجعه کنید. پس از انتخاب سرور مورد نظر و پرداخت هزینه، سرور در دسترس شما قرار می گیرد و می توانید وب سایت خود را بر روی آن اجرا کنید.

3. خرید سرور اختصاصی در انگلستان چه مزایایی دارد؟

سرور اختصاصی انگلستان دارای امنیت و ثبات خوب، پهنای باند وسیع و منابع فراوان است. همچنین با IP اختصاصی خود کار می کند و بر خلاف سرورهای واقع در آمریکا یا خاور دور از ایران فاصله چندانی ندارد و به دلیل آزادی قابل توجه اینترنت انگلستان با حداقل محدودیت مواجه است.

{ “@context”: “https://schema.org”، “@type”: “FAQPage”، “mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “سرور اختصاصی انگلیس چیست؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “منظور از سرور اختصاصی این است که کامپیوتر سرور با همه امکاناتش به‌طور‌کامل در‌اختیار شما قرار گیرد. اگر این سرور در یکی از دیتاسنترهای انگلیس باشد، به آن سرور اختصاصی انگلیس می‌گویند.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “چطور سرور اختصاصی انگلیس را بخریم؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “برای خرید سرور اختصاصی انگلیس، باید به وب‌سایت یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات هاستینگ در ایران مثل شرکت پارس پک مراجعه کنید. پس از انتخاب سرور دلخواه و پرداخت هزینه، ‌سرور دراختیارتان قرار می‌گیرد و شما می‌توانید وب‌سایت خود را بر بستر آن راه‌اندازی کنید.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “خرید سرور اختصاصی انگلیس چه مزیت‌هایی دارد؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “سرور اختصاصی انگلیس از امنیت و پایداری مناسبی و پهنای باند گسترده و منابع فراوان دارد. همچنین، با IP اختصاصی خودش کار می‌کند و برخلاف سرورهای واقع در قاره آمریکا یا شرق دور، خیلی از ایران دور نیست و با‌توجه‌به آزادی چشمگیر اینترنت در انگلستان، با کمترین محدودیت‌ها مواجه است.”
}
}]
}

سرور اختصاصی انگلستان چیست و برای چه مشاغلی استفاده می شود؟ اولین بار در پارسپک. به نظر می رسد.