منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • سرور مجازی بایننس چیست؟ 4 ویژگی مهم هنگام انتخاب VPS برای بایننس

سرور مجازی بایننس چیست؟ 4 ویژگی مهم هنگام انتخاب VPS برای بایننس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سرور مجازی بایننس چیست؟ 4 ویژگی مهم هنگام انتخاب VPS برای بایننس

سرور مجازی بایننس چیست؟? این احتمالاً یکی از متداول ترین سؤالات برای افرادی است که قصد دارند تجارت خود را در دنیای ارزهای دیجیتال شروع کنند. به طور کلی داشتن یک سرور قابل اعتماد بایننس یکی از شروط اصلی کسانی است که قصد فعالیت در حوزه ارزهای رمزنگاری شده از ایران را دارند. بنابراین، اگر قصد دارید در این زمینه فعالیت کنید، باید بدانید سرور مجازی Binance چیست. تا پایان این مقاله وبلاگ پارس پک با ما همراه باشید تا سرور مجازی بایننس را به طور کامل به شما معرفی کنیم.

دلیل استفاده سرور مجازی بایننس چیست؟

حوزه فناوری باعث شده است که تجارت دستخوش تحول عظیمی شود. به عنوان مثال فعالیت بازارهای مالی دستخوش تغییرات زیادی شده است و از جمله آنها می توان به وجود ارزهای رمزنگاری شده در مبادلات مالی بین افراد مختلف اشاره کرد.

موضوع اصلی این مقاله ارزهای دیجیتال، بلاک چین و غیره نیست. بلکه می‌خواهیم درباره بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال که برای ایرانی‌ها محدودیت دارد، صحبت کنیم. با توجه به اینکه خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون بایننس عملا غیرممکن است. افرادی که قصد فعالیت در این زمینه را دارند باید به نوعی این محدودیت ها را دور بزنند. برای این منظور لازم است از IP ثابت کشور دیگری که محدودیت های ایران را ندارد برای اتصال به صرافی بایننس استفاده کنید. این امر با استفاده از سرورهایی که مرکز داده آنها در کشور دیگری قرار دارد امکان پذیر است.

با این توضیحات حتما متوجه شده اید که اپلیکیشن سرور مجازی بایننس چیست؟. به یاد داشته باشید که اگر از روش های رایج و عمومی برای تغییر IP استفاده می کنید، مانند استفاده از سیستم های اشتراکی برای تغییر IP، ممکن است بایننس حساب شما را مسدود کند. همچنین تغییر مداوم IP دقیقاً همان خطر را برای شما به همراه خواهد داشت. با توجه به توضیحات ارائه شده، استفاده از سرور مجازی بایننس را به شما پیشنهاد می کنیم که به شما امکان می دهد از یک IP ثابت برای برقراری ارتباط و کار روی بایننس استفاده کنید.

خرید سرور مجازی

4 ویژگی طلایی در انتخاب سرور مجازی بایننس چیست؟

اگر بخواهیم ویژگی های تاثیرگذار در انتخاب را بدانیم سرور مجازی بایننس چیست؟احتمالاً لازم است به ویژگی های زیادی اشاره کنیم. با این حال در ادامه مقاله به چهار ویژگی مهمی که قبل از انتخاب این سرور باید در نظر داشته باشید اشاره می کنیم.

1. منابع مناسب

استفاده از منابع سخت افزاری و پهنای باند مناسب یکی از اولین نکاتی است که در انتخاب سرور مجازی بایننس باید به آن توجه کنید. نادیده گرفتن این موضوع در همان زمان که مشغول خرید و فروش و کار بر روی بایننس هستید می تواند منجر به غیرفعال شدن سرور شما شود. واضح است که این مشکل مشکلات و ضررهای زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

2. امنیت سرور

از شما انتظار می رود در بازار بایننس معاملات مالی انجام دهید و سرمایه خود را وارد این بازار کنید و آینده مالی خود را بسازید. بنابراین واضح است که امنیت سروری که دریافت می کنید یکی از نکات مهمی است که باید به آن توجه کنید.

تقریباً همه شرکت های هاستینگ و ارائه دهندگان خدمات سرور اقداماتی را برای حفظ امنیت خدمات ارائه شده انجام می دهند. با این حال، شرکت های معتبرتر معمولاً ویژگی های امنیتی بیشتری روی سرورهای خود دارند.

3. محل مرکز داده سرور

نکته مهم دیگر در خرید سرور مجازی بایننس، محل قرارگیری مرکز داده سرور است. به یاد داشته باشید که مکان سرور IP استاتیک شما را تعیین می کند. به عنوان مثال، اگر سرور مجازی Binance Holland را انتخاب کنید، یک IP هلندی خواهید داشت.

4. پینگ کم

واکنش سریع در موقعیت های مختلف هنگام خرید و فروش ارزهای دیجیتال یکی از مهم ترین نکات موفقیت در این زمینه است و برای این منظور باید پینگ شما در سرور مجازی بایننس کم باشد. از نقطه نظر فنی، سروری که فاصله جغرافیایی کمتری با مکان مشتری دارد، در زمان اتصال، پینگ کوچکی خواهد داشت. بنابراین اگر شرایط خاصی ندارید، بهتر است از مراکز داده نزدیک ایران برای این منظور استفاده کنید.

  خرید VPS ارزان برای بایننس

آشنایی با سرور مجازی بایننس

لحظات مهم در تعیین قیمت سرور مجازی بایننس چیست؟

هنگام انتخاب همه چیز، از جمله سرورها، مسئله قیمت یک معیار تعیین کننده است. قیمت سرور مجازی بایننس باید متناسب با بودجه شما باشد. از جمله عوامل تعیین کننده در قیمت سرور مجازی تجاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع و مشخصات سخت افزار نصب شده بر روی سرور
 • مکان مرکز داده سرور
 • سرور مدیریت شده یا مدیریت نشده
 • سیستم عامل نصب شده روی سرور
 • وجود یک هسته خاص
 • پشتیبانی سریع و فعال

همچنین باید در نظر داشته باشید که در سرورهایی که مراکز داده آنها در خارج از کشور قرار دارند، نوسانات ارز نیز بر هزینه آن سرورها تأثیر می گذارد.

سرور مجازی چیست و چه کاربردی دارد؟ فایده VPS چیست؟ مزایا و معایب استفاده از سرور مجازی چیست؟ در مقاله زیر بخوانید.

سرور مجازی چیست؟

از مرکز داده کدام کشور برای سرور مجازی بایننس استفاده کنیم؟

همانطور که گفتیم، پینگ یکی از فاکتورهای مهمی است که باید در انتخاب سرور مجازی بایننس در نظر گرفت. بر این اساس بهتر است از دیتاسنترهایی استفاده شود که از نظر جغرافیایی به ایران نزدیکتر بوده و البته زیرساخت های تکنولوژیکی مناسبی نیز دارند. با عنایت به توضیحات ذکر شده، استفاده از مرکز داده آلمان، هلند و انگلیس گزینه های مناسبی برای کار در بازار بایننس محسوب می شوند.

سیستم عامل سرور مجازی بایننس چیست؟?

سرورها مانند هر سیستم کامپیوتری دیگری به یک سیستم عامل نیاز دارند تا دستورات شما را به سخت افزار منتقل کنند. سیستم عامل لینوکس با تمامی توزیع های رایج خود و همچنین سیستم عامل ویندوز برای نصب سرورهایی با اپلیکیشن های مختلف استفاده می شود.

با توجه به اینکه برای کار در بازار ارزهای دیجیتال باید نرم افزارهای مختلفی را روی سرور خود نصب کنید و از آنجایی که معمولا کار با سیستم عامل ویندوز برای ما راحت تر است، اگر بخواهیم به این نتیجه برسیم که سیستم عامل نصب شده در سرور مجازی بایننس چیست؟باید بگوییم که معمولا از سیستم عامل ویندوز سرور استفاده می شود.

سرور مجازی تجاری چیست و چه کاربردی دارد؟ مزایای VPS Trade چیست و چرا استفاده از آن در بازارهای مالی آنلاین مهم است؟ در مقاله زیر بخوانید.

سرور معاملات مجازی چیست؟

نتیجه

سرور مجازی بایننس چیست؟ و چه فایده ای دارد؟ این یکی از سوالات اولیه افرادی است که به تازگی قصد ورود به دنیای جذاب تجارت و خرید و فروش ارزهای دیجیتال را دارند. در این مقاله به تفصیل در مورد این سرور و کاربرد آن و نکاتی که در انتخاب آن تاثیرگذار است صحبت کرده ایم.

سوالات متداول

1. کاربرد سرور مجازی بایننس چیست؟?

با توجه به محدودیت های مربوط به صرافی بایننس برای ایرانیان، استفاده از این سرور به شما کمک می کند تا از این محدودیت ها عبور کرده و در این بازار فعالیت کنید.

2. سیستم عامل سرور مجازی بایننس چیست؟?

سیستم عامل ویندوز سرور معمولا در سرور مجازی بایننس استفاده می شود.

3. مرکز داده کدام کشور برای سرور مجازی بایننس مناسب تر است؟

به عنوان یک قاعده کلی، هر چه کشور از نظر جغرافیایی به ایران نزدیکتر باشد، پینگ کمتری دریافت خواهید کرد. البته باید به زیرساخت سرورهای کشور نیز توجه شود. بر این اساس توصیه می کنیم از مرکز داده کشورهایی مانند آلمان، هلند و انگلستان برای سرور مجازی Binance استفاده کنید.