منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرور مجازی برای کاهش پینگ چیست و چگونه کار می کند؟

سرور مجازی برای کاهش پینگ چیست و چگونه کار می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سرور مجازی برای کاهش پینگ چیست و چگونه کار می کند؟

سرور مجازی برای کاهش پینگ چیست؟

Ping Reducer Virtual Server به شما کمک می کند با پینگ کمتر به سرورهای مورد نظر خود متصل شوید. پینگ یک اصطلاح فناوری اطلاعات است که به تاخیر در ارسال بسته های کوچک داده اشاره دارد. هرچه پینگ اتصال اینترنت شما کمتر باشد، داده های شما کندتر به سرور مقصد ارسال می شود. بازاریابان و گیمرها بیشتر به پینگ کمتر نیاز دارند و برای دریافت آن از یک سرور مجازی کاهنده پینگ استفاده می کنند. در این مقاله از وبلاگ پارس پاک می خواهیم در مورد سرور مجازی برای کاهش پینگ توضیحاتی ارائه دهیم. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

پینگ چیست؟

پینگ مخفف Packet Inter-Network Groper است و نوعی برنامه کاربردی شبکه است که برای ارزیابی دسترسی میزبان به آدرس های IP استفاده می شود. این برنامه سیگنالی را از کامپیوتر شما به هاست می فرستد و هاست در پاسخ سیگنالی را به کامپیوتر شما ارسال می کند. این سیگنال که در میلی ثانیه (MS) اندازه گیری می شود، به شما می گوید که چقدر طول می کشد تا یک بسته داده از رایانه شما به سرور ارسال شود و برگردد. به عبارت دیگر، پارامتر پینگ تاخیر بین کامپیوتر شما و سرور را نشان می دهد.

هر چه پینگ اتصال شما به سرور بیشتر باشد، تاخیر در ارسال بسته های داده از رایانه شما به سرور و برگشت بیشتر است. بنابراین، هرچه پینگ کمتر باشد، سریعتر می توانید به سرور متصل شوید. اگرچه در استفاده روزمره و رایج از اینترنت مانند وب گردی، پینگ کم اهمیت چندانی ندارد، اما معامله گران و گیمرها به پینگ کم بسیار نیاز دارند.

پینگ به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله آدرس IP شما و سروری که سیگنال پینگ به آن ارسال می شود. معامله گران باید از سرور مجازی کاهش دهنده پینگ برای اتصال به سرورهای بازار معاملات و گیمرها برای اتصال به سرورهای بازی با پینگ کمتر استفاده کنند. سرورهای مجازی سرورهای محبوب و مقرون به صرفه ای برای بازاریابان و گیمرها برای کاهش پینگ هستند. در زیر بیشتر در مورد سرور مجازی برای کاهش پینگ صحبت خواهیم کرد.

سرور مجازی برای کاهش پینگ چیست؟

ارائه دهندگان خدمات میزبانی هر سرور فیزیکی را با استفاده از فناوری مجازی سازی به چندین سرور مجازی تقسیم می کنند. تمام منابع فیزیکی سرور، از جمله CPU، RAM و پهنای باند، بین چندین سرور مجازی مستقر در یک سرور فیزیکی به اشتراک گذاشته شده است و فعالیت هر سرور با سرورهای مجازی دیگر واقع در آن سرور فیزیکی تداخلی ندارد.

سرورهای مجازی به دلیل هزینه کمتر نسبت به سرورهای اختصاصی و کیفیت بهتر نسبت به سرورهای اشتراکی (به دلیل تقسیم منابع مورد استفاده توسط سرورها) برای کاهش پینگ در بین بازاریابان و گیمرها بسیار محبوب هستند.

سرور کاهش دهنده پینگ نوعی سرور است که پینگ اتصال شما به سرورهای هدف را با توجه به تنظیمات و سایر ویژگی های آن کاهش می دهد. شما می توانید یک سرور مجازی برای کاهش پینگ خریداری کنید و از آن برای اتصال به سرور مورد نظر خود استفاده کنید.

هر آنچه که باید در مورد سرور مجازی ایران و ویژگی های آن بدانید را در مقاله زیر بخوانید.

سرور مجازی ایران چیست؟

یک سرور مجازی با پینگ کم چگونه کار می کند؟

عوامل مختلفی بر پینگ ارتباط بین آدرس IP شما و سرور مورد نظر تأثیر می گذارد که مهمترین آنها عبارتند از:

1. فضا

یکی از عوامل موثر بر پینگ اتصال شما به سرور هدف، فاصله بین کامپیوتر و سرور مورد نظر است. شما می توانید با خرید یک سرور مجازی، پینگ را در نزدیکی سرور مورد نظر خود کاهش دهید. به عنوان مثال، اگر سرور بازار مالی که در آن معامله می‌کنید یا سرور بازی که برای بازی آنلاین به آن متصل می‌شوید در آلمان قرار دارد، می‌توانید با خرید یک سرور مجازی آلمانی، پینگ اتصال خود به آن سرور را کاهش دهید.

2. سرعت، کیفیت و پهنای باند اینترنت

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده در پینگ، کیفیت اتصال به اینترنت کامپیوتر شما است. اگر سرور مجازی بخرید و با سرور مجازی به اینترنت متصل شوید، انگار کامپیوتر شما در موقعیت جغرافیایی سرور قرار دارد. به عنوان مثال، اگر سرور آلمانی خریداری کنید، از کیفیت، سرعت و پهنای باند اینترنت آلمانی برای اتصال به سرور مورد نظر خود استفاده خواهید کرد که ممکن است بر پینگ شما تأثیر بگذارد. بنابراین کیفیت و پهنای باند سرور مجازی اینترنت نقش مهمی در کاهش پینگ دارد و هنگام خرید سرور مجازی برای کاهش پینگ باید بسیار مراقب آن باشید.

3. تنظیمات فایروال

فایروال کامپیوتر شما یا سروری که برای اتصال به سرور مورد نظر استفاده می کنید، تمام بسته های داده ارسالی و دریافتی را بررسی می کند و با افزایش تاخیر می تواند پینگ اتصال شما به سرور مورد نظر را افزایش دهد. تنظیمات فایروال در سرور مجازی پینگ را به گونه ای کاهش می دهد که زمان بررسی بسته های داده را به حداقل می رساند و پینگ اتصال شما به سرور مورد نظر را کاهش می دهد.

    تاثیر سرور مجازی در پینگ

سرور مجازی با پینگ کم چگونه کار می کند

مزایای کاهش پینگ با سرور مجازی چیست؟

شاید بپرسید چرا بازاریابان و گیمرها برای کاهش پینگ نیاز به سرور مجازی دارند و استفاده از سرور مجازی برای کاهش پینگ چه مزایایی دارد؟ در ادامه به توضیح مزایای کاهش پینگ با سرور مجازی می پردازیم.

1. عملکرد بهتر در بازی های رقابتی و تراکنش های سریع تر

یکی از کاربردهای مهم سرور مجازی برای کاهش پینگ استفاده از آن برای کاهش تاخیر در اجرای سفارشات خرید و فروش یا بسته شدن مجدد موقعیت ها در بازارهای مالی مانند فارکس است که به ویژه برای استراتژی اسکالپینگ (تولید تعداد زیاد) اهمیت دارد. معاملات کوتاه مدت). همچنین گیمرها برای اتصال به سرور بازی نیاز به پینگ کم دارند تا بهترین تجربه بازی و عملکرد بهتر را در بازی های رقابتی داشته باشند.

2. سرور مجازی ارزانتر از سرور اختصاصی و بهتر از سرور اشتراکی است

سرور اشتراکی نوعی سرور است که در آن هاست های متعدد بر روی یک سرور مجازی ایجاد می شود و منابع سرور بین آنها به اشتراک گذاشته می شود. اگر وب سایت های مستقر در این هاست ها از منابع سرور به طور همزمان استفاده کنند، با یکدیگر تداخل دارند. می توانید به جای سرور اشتراکی از سرور مجازی یا سرور اختصاصی استفاده کنید تا سرور شما منابع خاص خود را داشته باشد. اما سرور مجازی بسیار ارزانتر از سرور اختصاصی است.

3. استفاده از IP کشور دیگر برای دور زدن تحریم ها و محدودیت های اینترنتی

بسیاری از وب‌سایت‌های بازی و تجارت مانند کارگزاران فارکس و صرافی‌های ارز دیجیتال، IP ایران را ممنوع کرده‌اند. بنابراین به کاربرانی که از داخل ایران به اینترنت متصل می شوند خدماتی ارائه نمی دهند. با خرید سرور مجازی کاهش پینگ می توانید IP خود را به IP کشوری که سرور در آن قرار دارد تغییر دهید و علاوه بر کاهش پینگ اتصال خود، محدودیت های اینترنت را نیز دور بزنید. به عنوان مثال، اگر سرور مجازی لهستان خریداری می کنید، می توانید با یک IP لهستانی به اینترنت متصل شوید و از وب سایت هایی استفاده کنید که خدماتی به IP ایران ارائه نمی دهند، مانند شهروندان ساکن لهستان.

10 تفاوت مهم سرور مجازی ایرانی و خارجی را در مطلب زیر می خوانید.

تفاوت سرور مجازی ایرانی و خارجی

نتیجه

سرور مجازی Kolash Ping بهترین گزینه برای مشاغلی است که می خواهند با پینگ کم در شبکه فعالیت کنند. پینگ به معنای سرعت ارسال بسته کوچک داده از کامپیوتر به سرور و برگرداندن این بسته داده به کامپیوتر فرستنده است که بر حسب میلی ثانیه بیان می شود و نشان دهنده تاخیر ارتباط بین کامپیوتر و سرور است. هر چه پینگ ارتباط بین رایانه شما و سروری که می خواهید از آن خدمات دریافت کنید (مانند سرورهای بازی یا سرورهای بازار مالی) بیشتر باشد، تاخیر در ارسال داده به سرور مورد نظر و دریافت داده از سرور مورد نظر بیشتر می شود. به ضرر گیمر یا بازرگان یا هر چیز دیگری است کاربر دیگری وجود دارد که نیاز به پینگ دارد.

برای کاهش پینگ می توانید از سرور مجازی برای کاهش پینگ استفاده کنید. سرورهای مجازی کاهش پینگ با کاهش فاصله شما با سرور مورد نظر، پینگ اتصال شما به سرور مورد نظر را کاهش داده و اتصال سریعتر و با کیفیت بالاتری را با پهنای باند اینترنت بیشتر برای اتصال به سرور مورد نظر و تنظیمات خاص آنها فراهم می کنند. سرورهای مجازی برای کاهش پینگ بهتر و بهتر از سرورهای اشتراکی و بسیار ارزانتر از سرورهای اختصاصی هستند و به شما این امکان را می دهند که با IP یک کشور دیگر به اینترنت متصل شوید و بسیاری از محدودیت ها و محدودیت های موجود در اینترنت را دور بزنید.

سوالات متداول

1. چرا برای کاهش پینگ برای تجارت به سرور مجازی نیاز داریم؟

قیمت دارایی ها و نرخ ارزها در بازارهای مالی لحظه به لحظه تغییر می کند و پینگ بالا می تواند باعث سفارش خرید یا فروش یا بسته شدن مجدد موقعیت به قیمت یا نرخ ارز مورد نظر شما شود. همچنین بسیاری از وب سایت هایی که امکان دسترسی به بازارهای مالی را فراهم می کنند، مانند بسیاری از کارگزاران فارکس، به کاربران دارای IP ایرانی خدمات ارائه نمی دهند و یا در داخل کشور مسدود شده اند. بازرگانان می توانند از طریق یک سرور مجازی با IP کشور دیگر به اینترنت متصل شوند و از خدمات این وب سایت ها استفاده کنند.

2. چرا گیمرها برای کاهش پینگ نیاز به سرور مجازی دارند؟

گیمرهایی که بازی های رقابتی را انجام می دهند، برای اطمینان از بهترین عملکرد در بازی، نیاز به یک پینگ کم برای اتصال به سرور بازی دارند. Ping Cam باعث واکنش های سریعتر در بازی می شود و می تواند نتیجه بازی را تغییر دهد. علاوه بر این، بسیاری از وب سایت های بازی کاربران با آی پی های ایرانی را ممنوع کرده اند و برای استفاده از این وب سایت ها باید با آی پی های کشورهای دیگر به اینترنت متصل شوند. برای این کار می توانید از سرور مجازی برای کاهش پینگ استفاده کنید.

{ “@context”: “https://schema.org”، “@type”: “FAQPage”، “mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “چرا برای ترید‌کردن به سرور مجازی کاهش پینگ نیاز داریم؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “قیمت دارایي‌ها و نرخ برابری ارزها در بازارهای مالی لحظه‌به‌لحظه در حال تغییر هستند و پینگ زیاد می‌تواند سبب شود که سفارش خرید یا فروش یا باز‌و‌بسته‌کردن پوزیشن در قیمت یا نرخ برابری مد‌نظر شما انجام نشود. همچنین، بسیاری از وب‌سایت‌های ارائه‌دهنده دسترسی به بازارهای مالی مثل بسیاری از بروکرهای فارکس به کاربران دارای IP ایران خدمات ارائه نمی‌دهند یا در داخل کشور مسدود شده‌اند. تریدرها می‌توانند با استفاده از سرور مجازی با IP کشوری دیگر به اینترنت وصل شوند و از خدمات این وب‌سایت‌ها استفاده کنند.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “چرا گیمرها به سرور مجازی کاهش پینگ احتیاج دارند؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “گیمرهایی که بازی‌های رقابتی انجام می‌دهند، برای ارائه بهترین عملکرد در بازی به‌شدت نیازمند پینگ اندک در اتصال با سرور بازی هستند. پینگ کم سبب واکنش‌های سریع‌تر در بازی می‌شود و می‌تواند نتیجه بازی را تغییر دهد. افزون‌براین، بسیاری از وب‌سایت‌های گیمینگ کاربران دارای IP ایران را تحریم کرده‌اند و آنان برای استفاده از این وب‌سایت‌ها باید با IP کشوری دیگر به اینترنت متصل شوند. برای این کار می‌توانید از سرور مجازی کاهش پینگ استفاده کنید.”
}
}]
}

کاهش پینگ سرور مجازی چیست و چگونه کار می کند؟ اولین بار در پارسپک. به نظر می رسد.