منو سایت

صفحه سیاه یوتیوب را اصلاح کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
صفحه سیاه یوتیوب را اصلاح کنید

صفحه سیاه یوتیوب را اصلاح کنید

یوتیوب بزرگترین سایت پخش ویدئو است. در طول سال ها، بینندگان آن به شدت افزایش یافته است. نه تنها بینندگان، بلکه تولیدکنندگان محتوا در یوتیوب نیز در حال افزایش هستند زیرا یوتیوب نیز منبع درآمدی از طریق تبلیغات است. از موزیک ویدیو گرفته تا ویدیوهای سبک زندگی، همه چیز در YouTube در دسترس است، نسخه طولانی محتوا را پوشش می دهد و مردم این برنامه سرگرمی رسانه ای را که شامل ویدیوهای طولانی است ترجیح می دهند. همچنین در این مقاله توضیحات کاملی در مورد کسب درآمد از طریق یوتیوب ارائه کرده ایم.

علیرغم این واقعیت که ویدیوهای یوتیوب معمولا طولانی هستند، این برنامه در صورت داشتن اتصال اینترنتی پایدار و تقریباً بدون مشکل، عالی کار می کند. چندین بار کاربران شکایت کرده اند که گاهی اوقات ویدیو به طور معمول در یوتیوب پخش نمی شود. در عوض، یوتیوب صفحه سیاهی را نمایش می دهد که معمولاً حدود 5 ثانیه طول می کشد.

اگر با این مشکل مواجه هستید و به دنبال راه حلی هستید، در جای مناسبی هستید. این مشکل را می توان با چندین روش که در زیر ذکر شده حل کرد.

اتصال اینترنت خود را بررسی نمایید

همانطور که قبلا ذکر شد، یوتیوب به ندرت با مشکل مواجه می شود، و اگر این مشکل را داشته باشد، بیشتر شامل اتصال بد اینترنت است. اگر با این وضعیت مواجه شدید، ابتدا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید. صفحه سیاه معمولاً به دلیل خطاهای اتصال رخ می دهد. مطمئن شوید که دستگاه شما به اینترنت متصل است و اینترنت به درستی کار می کند. پس از بررسی اینترنت، روش های دیگر را امتحان کنید.

مرورگر وب خود را به روز کنید

گاهی اوقات شما برای مدت طولانی مرورگر خود را به روز نکرده اید، که شروع به تأثیر بر عملکرد صحیح برنامه ها می کند. مرورگر وب خود را رفرش کنید و تفاوت را خواهید دید. به روز رسانی خودکار بسیاری از مشکلات پنهان دستگاه شما را حل می کند.

پیشنهادی برای مرورگر مناسب دیگری

اگر حتی پس از به‌روزرسانی دوباره با مشکلات مشابه مواجه شدید، از مرورگر وب دیگری استفاده کنید. گاهی اوقات مشکل فقط با یک مرورگر وب است و برنامه ها با مرورگر وب دیگر کاملاً کار می کنند.

 

صفحه سیاه یوتیوب را اصلاح کنید

 

کش و کوکی ها را پاک کنید

فایل های کش و سایر داده های غیر ضروری که در مرورگر جمع می شوند نیز مشکلات زیادی را ایجاد می کنند. پاک کردن کش و کوکی های مرورگرتان بسیار مهم است. برای رفع این آشفتگی، وقتی صفحه بعدی ظاهر شد، روی CTRL+SHIFT+Delete کلیک کنید، گزینه های مناسب را انتخاب کنید و Clear Data را انتخاب کنید. تمام فایل های کش اضافی و ناخواسته شما حذف خواهند شد.

کش DNS را پاک کنید.

پس از پاک کردن فایل های کش، بهتر است کش قدیمی و غیر ضروری DNS را حذف کنید، زیرا ممکن است باعث ایجاد مشکل شود. کش DNS را پاک کنید و به احتمال زیاد مشکل صفحه سیاه یوتیوب شما حل شده است.

شتاب سخت افزاری غیر فعال کردن

“شتاب سخت افزار” یکی از ویژگی های واقعا مفید گوگل کروم است که عملکرد را از طریق GPU فعال می کند. این بسیار مهم است زیرا کیفیت خروجی مرورگر را بهبود می بخشد. اما گاهی اوقات باعث ایجاد مشکل در برنامه ها می شود، بنابراین می توانید آنها را غیرفعال کنید.

مرورگر کروم را باز کنید، روی سه نقطه کلیک کنید.
با کلیک بر روی “تنظیمات” لیستی از گزینه های مختلف ظاهر می شود.
از Settings روی Advanced Settings کلیک کنید.
در تنظیمات پیشرفته گزینه ای برای “استفاده از شتاب سخت افزاری در صورت وجود” وجود دارد.
آن را غیرفعال کنید.

افزونه های کروم را غیرفعال کنید

گاهی اوقات افزونه های کروم باعث ایجاد مشکل در برنامه ها می شوند. برای حل این مشکل، کافی است تمام افزونه های کروم را غیرفعال کنید. این مرحله مطمئناً مشکل صفحه سیاه را حل می کند. مطمئن شوید که همه افزونه ها را غیرفعال کرده اید و می توانید تفاوت را تشخیص دهید.

اینها بهترین راه ها برای رفع مشکل صفحه سیاه یوتیوب هستند. امیدواریم مشکل شما اکنون حل شده باشد. بازخورد شما قدردانی خواهد شد.

The post رفع سیاهی صفحه یوتیوب اولین بار در Server.ir | نگرش جهانی، میزبانی ایرانی.