منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت لایسنس لایت اسپید به همراه مروری بر شرایط خرید انواع لایسنس لایت اسپید

قیمت لایسنس لایت اسپید به همراه مروری بر شرایط خرید انواع لایسنس لایت اسپید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قیمت لایسنس لایت اسپید به همراه مروری بر شرایط خرید انواع لایسنس لایت اسپید

LightSpeed ​​License گروهی از نرم افزارهای طراحی شده برای مدیریت محتوای سایت های اینترنتی است. این نرم افزارها بر روی دستگاه های خاصی به نام «وب سرور» نصب می شوند. در نتیجه محتوای یک یا چند سایت با استفاده از اینترنت و مرورگرهای رایانه برای کاربران نمایش داده می شود.

با پیشرفت تکنولوژی، دنیای دیجیتال دستخوش تغییرات زیادی شده است. وب سرورها یکی از آن پیشرفت های بشری هستند که دسترسی به داده ها را از سایت های راه دور ممکن کرده اند. وب سرورها به صورت رایگان در دسترس هستند و با محدودیت های مختلفی به اشتراک گذاشته می شوند تا مدیریت سایت را آسان تر کنند.

از همان ابتدا وب سرورهای مختلفی طراحی و پیاده سازی شده است. Apache و Nginx رقبای اصلی LightSpeed ​​هستند. مجوزهای موجود برای LightSpeed ​​Web Server رایگان نیستند و فقط نسخه رایگان آن با محدودیت هایی همراه است. با این حال، طیف گسترده ای از محتوا وجود دارد که انتخاب خوبی برای مدیران سایت خواهد بود.

وب سرور LightSpeed ​​چیست؟

همانطور که گفتیم، LightSpeed ​​یک وب سرور با مجموعه ای از نرم افزارهای اختصاصی در دستگاه های خاص است. محتوای صفحات وب با استفاده از این وب سرور ایجاد شده و بر روی صفحه نمایش کامپیوتر با مرورگر نمایش داده می شود.

در واقع وب سرور به درخواست سایت پاسخ می دهد. این درخواست ها به دو شکل رایج HTTPS: // و HTTP: // هستند. در نتیجه زمانی که وب سرور وجود نداشته باشد، مرورگر قادر به پاسخگویی به درخواست سایت نخواهد بود. در صورت عدم پاسخگویی به درخواست، اتصال به سایت برقرار نمی شود و خطای «اتصال به سایت امکان پذیر نیست» نمایش داده می شود.

به این دلیل وب سرور نامیده می شود که LightSpeed ​​در نمایش کامل محتوای صفحات سایت ها شرکت می کند و همه آنها را به کاربران نشان می دهد. مدیران وب باید بتوانند محتوای سایت خود را با استفاده از وب سرورها برای ارائه محتوا نمایش دهند. LightSpeed ​​Web Server یکی از این نرم افزارها برای نمایش اطلاعات کامل در سایت می باشد.

قیمت لایسنس لایت اسپید با توجه به ویژگی ها و ویژگی های مهم آن تقسیم می شود. CPU، RAM و دامنه موضوعات بسیار مهمی در هنگام بررسی مجوزهای موجود وب سرور LightSpeed ​​هستند که در زیر به طور کامل به آنها پرداخته شده است.

گواهینامه سرعت نور چیست؟

معرفی وب سرور LiteSpeed ​​و راهنمای خرید لایسنس LightSpeed

نسخه های سرور وب LightSpeed ​​موجود است

وب سرور LightSpeed ​​معمولا در سه نسخه رایج با انواع مختلف طراحی و ارائه می شود. هر کدام از این نسخه ها دارای ویژگی ها و محدودیت های متعددی هستند که در ادامه به آن ها پرداخته شده است.

  • LiteSpeed ​​Edition را باز کنید

این نسخه از LightSpeed ​​Web Server برای سایت های بزرگ و پربازدید به خوبی کار می کند.

  • استاندارد

برای سایت های کوچک با ترافیک کم موثرتر است.

  • شرکت، پروژه

از نظر کارایی با دو نسخه قبلی متفاوت است و با امکانات بیشتری همراه است. برای سایت های پر ترافیک بزرگ با پنل های میزبانی مختلف کار می کند.

سرور سرعت نور

استفاده از وب سرور LightSpeed ​​و مزایای خرید لایسنس LiteSpeed

ارائه انواع مجوزهای سرعت نور

قدرت وب سرور عامل مهمی در طبقه بندی مجوزهای LightSpeed ​​است. این بدان معنی است که تعدادی از فرآیندهای در حال انجام بر تقسیم بندی مجوزهای وب سرور LightSpeed ​​تأثیر می گذارد. عوامل متعدد و مهم دیگری از نظر ساختاری در طبقه بندی سرعت نور موثر هستند که به صورت جدولی در نظر گرفته ایم.

نوع مجوز سرعت نورپردازندهرمدامنهبازخرید
رایگان1 هسته2 گیگابایت1مالک نیست
صاحب سایت1 هسته8 گیگابایت5ایناهاش
صاحب سایت پلاس1 هستهنامحدود5ایناهاش
میزبان وب لایت1 هستهنامحدودنامحدودایناهاش
میزبان وب پایه1 هستهنامحدودنامحدودایناهاش
میزبان وب حرفه ای2 هستهنامحدودنامحدودایناهاش
شرکت میزبان وب4 هستهنامحدودنامحدودایناهاش
نخبگان برای میزبان وبنامحدودنامحدودنامحدودایناهاش

لیست قیمت داخلی لایت اسپید لایسنس

از نظر قیمت، مجوزها بسته به قدرت CPU، میزان داده های ذخیره شده در RAM و دامنه متفاوت خواهد بود. به طور کلی قیمت هر یک از لایسنس های این وب سرور در ایران به شرح زیر است:

نوع مجوز LiteSpeedقیمت مجوز برای یک ماهقیمت مجوز برای یک سال
StarFreeterرایگانرایگان
صاحب سایت263000 تن / 400000 تن4,400,000 جلد
صاحب سایت پلاس389000 – 640000 جلد7,040,000 جلد
میزبان وب لایت702000 – 1104000 جلد11,440,000 جلد
میزبان وب پایه972,000 – 1,440,000 جلد15,840,000 جلد
میزبان وب حرفه ای1,242,000 – 1,840,000 تن19960000 جلد
شرکت میزبان وب1,755,000 – 2,600,000 تن27,960,000 جلد
نخبگان برای میزبان وب2,484,000 – 3,680,000 تن39,960,000 جلد

    مجوز مشترک برای سرعت نور

انواع لایسنس های مشترک و انحصاری Light Speed ​​و قیمت خرید لایسنس

لیست قیمت مجوزهای سرعت خارجی

با توجه به قیمت سایت های معتبر خارجی، تعرفه های مختلفی برای انواع لایسنس برای این وب سرور در نظر گرفته شده است. هر کدام از این لایسنس ها بر حسب پردازنده و دامنه به انواع مختلفی تقسیم می شوند که با تفاوت قیمت نیز مواجه هستند.

نوع مجوز سرعت نورقیمت مجوز برای یک ماه
StarFreeterرایگان
صاحب سایت10 دلار
صاحب سایت پلاس16 دلار
میزبان وب لایت26 دلار
میزبان وب پایه36 دلار
میزبان وب حرفه ای46 دلار
شرکت میزبان وب65 دلار
نخبگان برای میزبان وب92 دلار

شرایط خرید لایت اسپید لایسنس و فروشندگان

وب سرورهای مورد نیاز خود را از سایت های معتبر و قانونی خریداری کنید. تعرفه های تعیین شده با قیمت مجوز Light Speed ​​به شما کمک می کند تا خرید مطمئن تری داشته باشید. سایت های ایرانی معتبر زیادی برای خرید لایسنس اشتراکی و ویژه لایت اسپید وجود دارد که می توانید با جستجوی کوتاه در گوگل و بررسی سایت، محصول مورد نیاز خود را از آنها خریداری کنید.

اما امکان دیگری برای تهیه و خرید مجوز برای سرعت نور وجود دارد. سایت های معتبر خارجی و انگلیسی نیز انتخاب خوب و مطمئنی برای خریداران وب سرور می باشد. LiteSpeedtech یکی از سایت های معتبر و قابل اعتماد برای فروش لایسنس های LightSpeed ​​است. البته توجه داشته باشید که تمامی مجوزهای این وب سرور تابع قوانین این سایت می باشد.

مجوز سرعت نور بخرید

چگونه می توان مجوز سرعت نور را خریداری کرد؟

نتیجه

مجوز سرعت نور؛ همانطور که قبلا ذکر شد، وب سرورها به درخواست های سایت پاسخ می دهند. لایسنس LightSpeed ​​نیز از همان نرم افزار وب سرور مربوط به سایت تشکیل شده است. این پاسخ صفحه و اطلاعات مربوط به یک سایت را به کاربر و بازدیدکننده سایت نشان می دهد.

این وب سرور انتخاب خوبی برای علاقه مندان به وب سایت و جایگزین مناسبی برای وب سرور آپاچی است. برنامه ای که ساده سازی داده ها را ساده می کند تا به سایت شما کمک کند اطلاعات را به خوبی و بی نقص نمایش دهد.

سوالات متداول

1. سرور Light Speed ​​چیست؟

Light Speed ​​نوعی نرم افزار وب سرور است که برای نمایش محتوای سایت استفاده می شود.

2. چگونه سرعت صفر نور را نصب کنیم؟

این یک فرآیند تخصصی است، بنابراین پیشنهاد می کنیم از افراد متخصص در این زمینه استفاده کنید.

3. مجوز مشترک LightSpeed ​​چگونه کار می کند؟

زمانی که کد لایسنس در اختیار نرم افزار قرار می گیرد، برنامه به طور خودکار اشتراک را تشخیص می دهد، بنابراین پس از مدت زمان مشخصی لایسنس شما به صورت خودکار غیرفعال می شود و برای استفاده از سرور باید مجوز جدیدی دریافت کنید.

{“@context”: “https://schema.org”، “@type”: “FAQPage”، “mainEntity”: [{
“@type”: “Question”,
“name”: “سرور لایت اسپید چیست؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “لایت اسپید نوعی نرم افزار وب سرور است که برای نشان دادن محتوای سایت‌ها نشان مورد استفاده قرار می‌گیرد.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “چگونه لایت اسپید نال شده را نصب کنیم؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “این کار، یک فرایند تخصصی است برای همین پیشنهاد می‌کنیم که از افراد متخصص در این حوزه استفاده کنید.”
}
},{
“@type”: “Question”,
“name”: “لایسنس اشتراکی لایت اسپید چگونه عمل می‌کند؟”,
“acceptedAnswer”: {
“@type”: “Answer”,
“text”: “هنگامی که کد لایسنس به نرم افزار ارائه می‌شود، برنامه به طور خودکار اشتراک را تشخیص می‌دهد در نتیجه بعد از سپری شدن مدت زمان معین، به طور اتوماتیک لایسنس شما غیر فعال می‌شود و برای استفاده از سرور لازم است تا لایسنس جدید تهیه کنید.”
}
}]
}

قیمت لایسنس لایت اسپید را به همراه مروری بر شرایط خرید انواع لایسنس لایت اسپید برای اولین بار در پارسوپک بنویسید. به نظر می رسد.