منو سایت

متوارس چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
متوارس چیست؟

متوارس چیست؟

متوارس به طور کلی چیست؟

برای دهه‌ها، فن‌آوران رویای دورانی را در سر می‌پرورانند که در آن زندگی مجازی ما به اندازه واقعیت فیزیکی ما نقش مهمی دارد. در تئوری، ما زمان زیادی را صرف تعامل با دوستان و همکاران خود در فضای مجازی می کنیم. در نتیجه ما نیز برای لباس ها و اقلام آواتار دیجیتال خود در آنجا پول خرج کردیم. در چیزی که کارشناسان فناوری مانند مارک زاکربرگ آن را واقعیت فرا مجازی می نامند، واقعیت مجازی به عنوان یک پلت فرم رایانه ای برای زندگی دوم آنلاین عمل می کند.

برای تعامل با اشیاء مجازی از کنترلرهای حسگر حرکت استفاده کنید و از میکروفون برای برقراری ارتباط با دیگران استفاده کنید.متیو بال، سرمایه گذار بزرگی که مطالب زیادی در این زمینه نوشته است، می گوید Metawrow چهارمین موج کامپیوترها پس از کامپیوترهای بزرگ، کامپیوترهای شخصی و کامپیوترهای همراه است. او می‌گوید: «متافورز به سمت چیزی پیش می‌رود که مردم آن را محاسبات محیطی می‌نامند. این بدان معناست که کاربر به جای دسترسی به رایانه روی رایانه است. مهم است که همیشه آنلاین باشید تا همیشه به دنیای آنلاین دسترسی داشته باشید.

آیا متاواری ها در دنیای بازی اتفاق می افتد؟

واقعیت مجازی از هدستی استفاده می کند که شما را در یک محیط سه بعدی غرق می کند. تا حدودی یک متا سوییچ در بازی ها وجود دارد. اما هنوز هم ابتدایی است. برخی از عناصر اجتماعی متاور را می توان در بازی های ویدیویی یافت. Think Fortnite، یک بازی تیراندازی آنلاین است که روی رایانه، کنسول های بازی و دستگاه های تلفن همراه اجرا می شود. بازیکنان فورتنایت به طور متوسط ​​صدها ساعت را صرف بازی آواتارهای شخصی، مبارزات و تعامل با آواتارهای دیگر بازیکنان می کنند. بازیکنان همچنین برای جمع آوری لباس ها و سایر موارد اضافی، ارز مجازی جمع آوری می کنند. برای سفارشی کردن آواتارهای خود قفل را باز می کند. در سال 2016، سونی هدست واقعیت مجازی PlayStation VR 400 دلاری را معرفی کرد که به کنسول بازی واقعیت مجازی پلی استیشن 4 متصل می شود. اما اینها تنها گامهایی بود به سوی یک دگردیسی کامل که هنوز در حال شکل گیری بود.

دلیل تغییر نام فیس بوک به متا چیست؟

تغییر نام تجاری برای کاربران عادی این اپلیکیشن تعجب آور بود، اما مارک زاکربرگ، یکی از بنیانگذاران فیس بوک، گفت که این تغییر نام به این معنی است که شرکت در حال تقسیم شدن به بیش از یک محصول است. او افزود که متا بهتر نشان دهنده چیزی است که شرکت روی آن کار می کند. به گفته وی «در حال حاضر، برند ما آنقدر برای یک محصول مناسب است که ممکن است همه آنچه امروز انجام می دهیم نباشد، چه برسد به آینده. با گذشت زمان، امیدوارم که ما به عنوان یک شرکت متا دیده شویم و می خواهم کار و هویت خود را بر اساس آنچه می سازیم تثبیت کنم. طی سال‌ها، فیس‌بوک به دلیل نقض حریم خصوصی و مشکلات زیرساختی، کاهش شدید سهام خود را تجربه کرده است و Metawars به ​​فیس‌بوک کمک می‌کند تا از این بحران عبور کند، با توجه به اینکه قطعاً آینده روشن‌تری در سال‌های آینده وجود خواهد داشت.

 

 

 

 

 

انتشارات متاوار چیست؟ اولین بار در Server.ir پدیدار شد نگرش جهانی، هاست ایرانی.