منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مزایای استفاده از VPS برای یک وب سایت تجارت الکترونیک راه اندازی

مزایای استفاده از VPS برای یک وب سایت تجارت الکترونیک راه اندازی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مزایای استفاده از VPS برای یک وب سایت تجارت الکترونیک راه اندازی

3 ژانویه 2022 توسط تانیا آکینو

سایت اینترنتی

سرور خصوصی مجازی (VPS) یک سرویس میزبانی است که مسئول استفاده از فناوری مجازی سازی برای ارائه یک منبع سرور اختصاصی به چندین کاربر است. این راه حل ایمن تر و پایدارتر از هاست اشتراکی و گزینه ارزان تری نسبت به اجاره کل سرور است.

برای یک وب سایت تجارت الکترونیک، امنیت یکی از ویژگی های اصلی است، زیرا بیشتر معاملات شامل اطلاعات شخصی مشتریان و کاربران است. بنابراین، استفاده از VPS باید امنیت وب سایت را بهبود بخشد و اطمینان حاصل کند که افراد اطلاعات خود را پنهان و محرمانه نگه می دارند. اما وب سایت های تجارت الکترونیک از نصب VPS چه مزایای دیگری می برند؟

1. امنیت

VPS یک راه حل بسیار پایدار برای میزبانی وب است، به این معنی که به دلیل هاست ضعیف بعید است که آفلاین شوید. سطح بالایی از امنیت که در سایت های تجارت الکترونیک ارائه می دهد، آن را به یک پیکربندی سرور عالی تبدیل می کند. در صورت بروز حادثه هک، سرور میزبان به دلیل جدا بودن از سرور مرکزی، کمتر احتمال دارد که آلوده شود.

2. آرشیو کردن

مهمترین چیز برای یک سایت تجارت الکترونیک داشتن یک سیستم پشتیبان در صورت بروز فاجعه یا از دست دادن اطلاعات است. در این زمینه، VPS در ارائه یک سیستم پشتیبان کارآمد بسیار خوب عمل می کند، زیرا داده ها از سرور اصلی به VPS منتقل می شوند. در نتیجه به دلیل وجود خطا در سراسر سایت، بازیابی سایت آسان است.

3. کاهش هزینه ها

هنگامی که از VPS برای میزبانی فروشگاه تجارت الکترونیک خود استفاده می کنید، کمتر از هزینه ای که برای سرور اختصاصی پرداخت می کنید، پرداخت خواهید کرد. VPS به چندین کاربر اجازه می دهد تا به یک منبع سرور واحد دسترسی داشته باشند که هزینه کل هر کاربر را کاهش می دهد.

مانند هاست اشتراکی، VPS نیز مقرون به صرفه است، اما کمتر. منابع به اشتراک گذاشته می شوند و به طور متوسط ​​به منابع سیستم کمتری نسبت به سرور اختصاصی نیاز دارند و این امر باعث دسترسی بیشتر به آن می شود.

4. تعمیر و نگهداری آسان

اگرچه VPS نسبتا جدید است، رابط کاربر پسند آن را به یک راه حل آسان برای استفاده تبدیل می کند. ابزارهای مختلف ارائه شده توسط شرکت هاستینگ نگهداری آن را بسیار آسان می کند. اگر تصمیم به نصب هر پلتفرم تجارت الکترونیکی دارید، تعمیر و نگهداری آسان خواهد بود و می توانید به سرعت سایت خود را راه اندازی کنید.

5. ترافیک و پهنای باند

VPS مدیریت بهتر پهنای باند را امکان پذیر می کند، زیرا هر سایت را می توان به گونه ای پیکربندی کرد که پهنای باند لازم را داشته باشد. این به این دلیل است که می توان تعداد منابعی را که سایت استفاده می کند شناسایی کرد، که باعث می شود به ویژه هنگام میزبانی سایت های تجارت الکترونیک مفید باشد، زیرا آنها به ترافیک زیادی نیاز دارند.

6. بهبود سرعت و عملکرد

از آنجایی که بسیاری از سایت‌ها بر روی یک سرور میزبانی می‌شوند و از منابع یکسانی استفاده می‌کنند، وب‌سایت‌ها در معرض خطر کند بودن یا عدم پاسخگویی هستند. سرور می تواند چندین مکان را میزبانی کند، که ظرفیت سرور را ارتقا می دهد. با این حال، با یک VPS، وب سایت و صاحب سایت کنترل کاملی بر منابع خود دارند که می توانند برای بهینه سازی عملکرد بهتر تخصیص دهند.

نتیجه

در حال حاضر، احتمالاً متقاعد شده اید که میزبانی VPS برای تجارت الکترونیک شما عالی است. اما مهم است که عوامل دیگری را در نظر بگیرید که می تواند به وب سایت شما کمک کند تا از رقبای خود متمایز شود. با استفاده از پتانسیل کامل سایت، تصمیمات هوشمندانه تری می گیرید و مطمئناً کسب و کار را برای موفقیت راه اندازی می کنید.

سایت های تجارت الکترونیک معمولاً به یک پایگاه داده خاص و سایر منابع مورد استفاده توسط چندین وب سایت نیاز دارند. VPS بهترین راه حل برای اطمینان از پایداری آنها است و نیازی به پرداخت هزینه بیشتر برای دریافت این منابع ندارید. VPS یک راه حل مقرون به صرفه و مقرون به صرفه است که به راحتی قابل نگهداری است.

IO Zoom خدمات میزبانی ابر و VPS مدیریت شده را در استرالیا ارائه می دهد. ما اطمینان می‌دهیم که وب‌سایت‌های مشتریان ما با اطمینان کامل راه‌اندازی می‌شوند که مشتریان آن‌ها با دسترسی به وب‌سایت‌هایشان احساس امنیت و راحتی خواهند داشت. با ما صحبت کنید و بیشتر بدانید VPS امن امروز.