منو سایت

مصاحبه با Jitendra Vaswani – DigiExe

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مصاحبه با Jitendra Vaswani - DigiExe

سلام به همه و به جلسه مصاحبه بعدی خوش آمدید NOCvoiz. افراد زیادی هستند که شروع به وبلاگ نویسی می کنند و بعد از مدتی آن را ترک می کنند و تعداد کمی هستند که از وبلاگ نویسی درآمد کسب می کنند. برای متمایز ساختن شما از کسانی که امتناع می کنند، به تلاش، ثبات و تمایل مداوم نیاز دارید. در جلسه امروز با کسی مصاحبه خواهیم کرد که نه تنها ایجاد می کند، بلکه از وبلاگ ها نیز درآمد کسب می کند.

Jitendra نه تنها یک وبلاگ نویس است، او یک سخنران عمومی، بازاریاب دیجیتال، بازاریاب وابسته و نویسنده کتاب پرفروش “در مغز کلاهبردار: در تعقیب آزادی مالی” است.

1. ابتدا به ما بگویید که ایده وبلاگ نویسان چگونه شکل گرفت؟

این چیزی شبیه یک داستان موفقیت یک شبه نیست. بارها از سوی جامعه تحت فشار قرار گرفتم، اما تصمیم گرفتم از علاقه خود پیروی کنم و موفق شدم به “سبک زندگی لپ تاپی” خود برسم.

من سفر خود را در بازاریابی دیجیتال در سال 2012 در حالی که با یک کسب و کار نوپا مانند سئو کار می کردم شروع کردم و با حقوق بسیار کم شروع کردم. من علاقه ای به برنامه نویسی نداشتم، بنابراین در دانشگاه بسیار ناامید شدم، زیرا مجبور شدم برنامه نویسی بخوانم. خانواده من همیشه دوست داشتند که من یک برنامه نویس خوب باشم، اما من از آن متنفر بودم.

ناگهان به سئو علاقه مند شدم و از آن لحظه زندگی من تغییر زیادی کرد. من 2.5 سال کار کردم و بعد بالاخره اولین وبلاگم BloggersIdeas.com را راه اندازی کردم و بقیه تاریخ است.

در اولین کتابم همه چیز را درباره سفرم توضیح دادم. از آن زمان به بعد، هرگز به گذشته نگاه نکردم و شروع به تمرکز بر ساخت یک برند شخصی محکم کردم.

به طور خلاصه، من یک شریک بازاریابی هستم و 7 سال است که در تجارت هستم. من یک عشایر دیجیتال هستم، من عاشق این سبک زندگی لپ تاپ هستم زیرا آزادی را به پول ترجیح می دهم. هدف زندگی من داشتن این آزادی، سفر به دنیا، بازدید از این همه مکان های زیبا و در پایان فقط شاد بودن است. و من فکر می کنم آنچه واقعاً در این سفر مهم است، خوب بودن با دیگران است.

2. چگونه ترافیک یک وبلاگ جدید را افزایش دهیم؟ از چه نکاتی برای ایجاد ترافیک استفاده می کنید؟

این آمار فعلی من در وبلاگ در سال 2021 از 3 ماه گذشته است، من مطمئن هستم که بسیاری از افراد را ترغیب می کند تا سخت تلاش کنند و در سئو مصمم بمانند.

ترافیک من به وبلاگم در حال حاضر 90٪ ارگانیک است و وقتی شروع به کار کردم هرگز برای ترافیک پولی پرداخت نکردم زیرا پول زیادی در آن نداشتم.

زمان. من این وبلاگ را با سرمایه گذاری 50 دلاری راه اندازی کردم و این سرمایه گذاری 50 دلاری اکنون است

میلیون ها دلار هزینه دارد زیرا من بازاریابی وابسته انجام می دهم و از طریق دسته ای پول در می آورم

از برنامه های وابسته در حال حاضر

آمار ترافیک کنسول جستجوی گوگل

3. به نظر شما بهترین پلتفرم رسانه اجتماعی برای تولید سرنخ چیست؟ آیا این از محصولی به محصول دیگر متفاوت است؟

بدون شک، این فیس بوک است. فیس بوک بهترین سایت برای ایجاد مشتریان بالقوه در رسانه های اجتماعی در نظر گرفته می شود. این به این دلیل است که بیش از 2.45 میلیارد نفر در هر ماه از فیس بوک استفاده می کنند و برخی از بهترین ابزارها را برای جمع آوری سرنخ ها ارائه می دهد.

همچنین، بازاریابان نباید احساس کنند موظف به استفاده از فیس بوک یا حذف سایر سایت های رسانه های اجتماعی هستند. اگرچه 89 درصد از بازاریابان B2B برای تولید سرنخ به LinkedIn متکی هستند، مهم است که قبل از راه‌اندازی یک کمپین سرنخ از اطلاعات جمعیتی در پلتفرم‌ها آگاه باشید.

هنگامی که آژانس بازاریابی دیجیتال خود را اداره می کردم، دیدیم که فیس بوک به خوبی کار می کند، زیرا فیس بوک یک قالب تبلیغاتی پیشرو به طور خاص برای بازرگانان ارائه می دهد. تبلیغات پیشرو عمدتاً فرم هایی هستند که در فیس بوک تبلیغ می شوند. مشتریان بالقوه جمع‌آوری‌شده از این تبلیغات را می‌توان مستقیماً با سیستم مدیریت مشتری شما همگام‌سازی کرد یا دانلود کرد تا تیم فروش شما بتواند در صورت نیاز ردیابی کند. ابزارهای هدف گیری مجدد فیس بوک مخصوصاً در هنگام تغذیه مشتریان بالقوه مفید هستند.

برای استفاده حداکثری از مشتریان بالقوه جمع آوری شده از طریق تبلیغات فیس بوک، فیس بوک پیکسل را در وب سایت خود نصب کنید. این امر ردیابی مشتریان بالقوه و اندازه گیری هزینه آنها را آسان تر می کند.

5. وقتی نوبت به کسب و جذب مخاطب می رسد، کدام ویدیوها یا وبلاگ های یوتیوب را ترجیح می دهید؟

من وبلاگ ها را ترجیح می دهم زیرا در مدیریت بیش از 40 وبلاگ خوب هستم و تیمی دارم که وبلاگ های من را مدیریت می کند.

اما مردم سئو را آسان می دانند و می توانند وب سایت ها را در یک ماه رتبه بندی کنند. آنها می توانند این کار را از طریق کلاه یا هرزنامه انجام دهند. این چیزی است که من آن را استراتژی کوتاه مدت می نامم. وقتی صحبت از آن به میان می آید، باید استراتژی بلندمدت بازی کنید. اینجا جایی است که از آن ثروت جمع خواهید کرد. اگر خواهان موفقیت در سئو هستید، باید صبور باشید و بر این مهارت مسلط باشید. من دیده ام که افرادی پس از 2 سال انجام سئو را ترک می کنند زیرا به دنبال یک میانبر بودند.

با انجام بازاریابی وابسته به راحتی می توانید از وبلاگ ها سود 6 رقمی در ماه کسب کنید. برخی از نمونه های عالی از بازاریابی وابسته در زیر آمده است که با وبلاگ های شما می کشد:

• نیل پاتل،
• پت فلین
• زک جانسون
• جان چاو
• اسپنسر هاوس
• مدرسه سودآور
• مت دیگیتی و بسیاری موارد دیگر.

6. آیا فکر می کنید محتوای ویدیویی به بهبود ارزش سئو کمک می کند؟

بله، محتوای ویدیویی مطمئناً به شما کمک می کند رتبه ارگانیک خود را افزایش دهید. ویدئوها برای به خاطر سپردن چیزها خوب هستند. داستان می گویند. یک مطالعه نشان داد که ۸۰٪ از مردم ویدیویی را که اخیرا تماشا کرده‌اند به خاطر می‌آورند و بیش از نیمی از آن‌ها کاری را بعد از آن انجام دادند. ویدئوها می توانند بسیار موثر باشند.
به جرات می توان گفت که از آنجایی که ویدیوها بسیار فراگیر هستند، استفاده و محبوبیت آنها همچنان رو به افزایش خواهد بود. مردم ترجیح می دهند ویدیوها را تماشا کنند و آنها را به خاطر بسپارند – این چیزی است که هر استراتژی بازاریابی می خواهد! شما باید مطمئن شوید که نه تنها از ویدیوها برای پتانسیل بازاریابی آنها استفاده می کنید، بلکه برای مزایای SEO آنها نیز استفاده می کنید. ویدیوها می توانند دید آنلاین شما را افزایش دهند، ترافیک بیشتری را جذب کنند و رتبه وب سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش دهند.

7. مربیان راه نجاتی برای موفقیت هستند. شما خودتان برای خیلی ها نقش مربی را بازی می کنید. مایلیم بدانیم الهام بخش شما چه کسی است که به آن اعتماد دارید.

مربیان نقش بسیار مهمی در سفر شما دارند.

می دانید، من در اینجا در صنعت بازاریابی وابسته با افراد بزرگ زیادی آشنا شده ام، افراد با نگرش عالی. و آنها هم مثل من از این سبک زندگی روی لپ تاپ لذت می برند. اما برای اجرای موفقیت آمیز یک تجارت دیجیتال یا حتی کار در یک تجارت دیجیتال، باید یک حرفه ای واقعی باشید. شما باید روی مشتریان خود تمرکز کنید و به نتایج برسید.

هر کاری که در بازاریابی وابسته انجام می دهید، تبلیغات گوگل، سئو، رسانه های اجتماعی را ببینید، در آن متخصص باشید و پدرخوانده آن باشید. مهارتهای خودرا تقویت کنید. هر روز سعی کنید یاد بگیرید، اعمال کنید و سعی کنید تست A/B را انجام دهید. من تست های A/B زیادی در وبلاگم انجام دادم و بنابراین موفق شدم. من افراد زیادی را ملاقات می کنم، از مربیانی مانند نیل یاد می گیرم. من تمام این افراد موفق را تماشا می کنم و سعی می کنم کارهایی که انجام می دهند را تکرار کنم تا در آن سطح باشم.
در اینجا برخی از افسانه هایی است که سعی می کنم به بهترین نحو یاد بگیرم:

• نیل پاتل
• پت فلین
• رقم های مت
• برایان دین
آنها بهترین صنعت هستند و موارد زیادی را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارند.