منو سایت

ناقض تحریم ها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ناقض تحریم ها

کلید مدار چیست؟

معمولا یکی از موانع کاربران ایرانی دسترسی به سایت هایی است که ایران را تحریم کرده اند. در این راستا راه های مختلفی برای دور زدن این تحریم ها وجود دارد. به عنوان مثال، می توانید از سرورهای خارجی یا سرورهای VPN و پروکسی استفاده کنید. گاهی اوقات کاربران به دلیل بهبود امنیت نمی خواهند هزینه زیادی برای ارائه سرور پرداخت کنند یا از VPN استفاده نمی کنند. سایت های تحریم شده ای در دنیا در زمینه های مختلف مانند فروشگاه های اینترنتی، سایت های تحقیقاتی، سایت های هنری و … وجود دارند که دسترسی IP ایران را محدود کرده اند. در حال حاضر قابلیت جدیدی که توسط Server.ir به صورت رایگان ارائه می شود، سرویس نقض تحریم ها است که در ادامه به آن می پردازیم. برخلاف VPN و سرور پروکسی، سرعت سرور را کاهش نمی دهد، زیرا سرویس ضد ممنوعیت را می توان با تنظیم تنظیمات سرور DNS پیاده سازی کرد. از طرفی اکثر VPN ها و سرورهای پروکسی به دلیل وقفه در شبکه سرور توصیه نمی شوند. علاوه بر این، به دلیل معماری آن، متخلف به اطلاعات شما دسترسی نخواهد داشت. برای استفاده از بریکر کافیست تنظیمات IP DNS را تغییر دهید که در آموزش بعدی تغییر آدرس IP در ویندوز و لینوکس به بررسی آن خواهیم پرداخت.

DNS را در ویندوز پیکربندی کنید

1. در کنترل پنل ویندوز، به صفحه کار Network and Status Overview دسترسی پیدا کنید

ناقض تحریم ها

2. سپس روی Change adapter settings کلیک کنید.

ناقض تحریم ها

3. روی شبکه ای که به اینترنت متصل هستید کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید.

ناقض تحریم ها

4. Internet Protocol Version 4 را انتخاب کنید و سپس روی Properties کلیک کنید.

ضد تحریم

5. در این مرحله آدرس های IP را در قسمت مشخص شده وارد کنید. در هنگام خروج تنظیمات را بررسی کنید، سپس روی OK کلیک کنید و پنجره مربوطه را ببندید.

ناقض تحریم ها

DNS را در لینوکس پیکربندی کنید

1. پس از ورود به سرور ssh، دستور vi /etc/resolv.conf را اجرا کنید:
ضد تحریم

2. پس از باز کردن مسیر مناسب، کلید insert را روی صفحه کلید فشار دهید تا فایل تغییر کند. در این مرحله آدرس‌های IP پیش‌فرض را حذف کرده و آدرس‌های IP مرتبط با حذف جریمه‌ها را پیست کنید. سپس کلید esc را روی کیبورد فشار دهید و دستور wq را اجرا کنید تا فایل ذخیره شود.

ناقض تحریم ها

اگر در این مورد به کمک نیاز دارید، با بخش پشتیبانی و نگهداری بلیط تماس بگیرید.

نشریه تحریم شکن اولین بار در Server.ir | نگرش جهانی، هاست ایرانی.