منو سایت

نحوه کسب درآمد از دوربین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه کسب درآمد از دوربین

امروزه تولید محتوا به یک حرفه جذاب در دنیا تبدیل شده است که می تواند درآمد زیادی داشته باشد. دلیل محبوبیت این رشته جدا از درآمدی که به همراه دارد این است که گاهی نیاز به سرمایه گذاری بالایی ندارد. در واقع، اگر بتوانید محتوای جالبی پیدا کنید که مخاطبان خاص خود را داشته باشد، حتی یک گوشی برای شروع کار کافی است. این حرفه روز به روز در ایران در حال گسترش است و فرصت کسب ارز بر جذابیت آن می افزاید. البته محدودیت‌هایی برای فعالیت در ایران در برخی از پلتفرم‌های اشتراک‌گذاری محتوای خارجی مانند یوتیوب و اخیراً توییچ وجود دارد که می‌تواند کار را برای تولیدکنندگان محتوا تا حدودی سخت کند. در این شرایط می توانید از گزینه های بومی مانند آپارات یا نماشا استفاده کنید. برای مثال در زیر نحوه کسب درآمد از دوربین ها را بررسی خواهیم کرد

شرایط کسب درآمد از دوربین

آپارات حساب های پخش کننده ویدئو را به دو دسته تولید کننده محتوا و بازنشر محتوا تقسیم می کند. لازمه در نظر گرفتن تولید کننده محتوا داشتن حداقل 10 ویدیو، 200 فالوور و 3000 ساعت تماشا در 3 ماه گذشته است. شرط کسب درآمد از بازنشر محتوا داشتن 20000 دقیقه ویدیو، 2000 فالوور، 5000 ساعت بازدید در 3 ماه گذشته و در مجموع حداقل 8 میلیون بازدید است.
آپارات برای محتوای تولیدکنندگان ارزش قائل است و به ازای هر 1000 دقیقه مشاهده محتوا بین 200 تا 700 تومان به آنها پرداخت می کند. بازپخش کننده ها به ازای هر 1000 دقیقه بازدید از ویدیو 60 تومان دریافت می کنند و هر 1000 ویدیویی که در ماه آپلود می کنند 3 درصد درآمدشان را افزایش می دهد. در هر دو مورد، درصدی از درآمد تبلیغات در ابتدای ویدیو به ناشر محتوا می رسد.

نتیجه

البته سرویس های ایرانی از نظر فنی بی نقص نیستند و ممکن است از نظر درآمدی به پلتفرم های جهانی نرسند، اما در سال های اخیر پیشرفت هایی داشته اند و می توان آنها را به عنوان یک گزینه در نظر گرفت.

پست چگونه از دوربین کسب درآمد کنیم اولین بار در Server.ir | نگرش جهانی، میزبانی ایرانی.