منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هر آنچه که باید در مورد سرور ایالات متحده بدانید!

هر آنچه که باید در مورد سرور ایالات متحده بدانید!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هر آنچه که باید در مورد سرور ایالات متحده بدانید!

سرور ایالات متحده چیست؟

سرور آمریکایی از جمله سرورهایی است که کاربردهای متفاوتی دارد. با توجه به اینکه مرکز داده سرورهای آمریکایی در یکی از شهرهای این کشور واقع شده است، از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است. در این مقاله وبلاگ پارس پاک در مورد آن صحبت خواهیم کرد ویژگی های سرور ایالات متحده و ویژگی های آن و ذکر دلایلی که این سرور را به انتخابی ایده آل برای شما تبدیل می کند.

سرور آمریکایی چیست?

همانطور که می دانید سرورها کامپیوترهایی هستند که از نظر سخت افزاری بسیار قدرتمند هستند و به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند. این کامپیوترها در مکان هایی به نام مراکز داده قرار دارند. شما می توانید یک مرکز داده را به عنوان یک ساختمان مجهز با تعداد زیادی سرور و یک تیم نظارتی که دائماً آن را نظارت می کند تصور کنید.

اگر این مرکز داده در یکی از شهرهای آمریکا واقع شده است، به آن سرور آمریکایی تحت عنوان. با توجه به اینکه زیرساخت فناوری اطلاعات در آمریکا بسیار پیشرفته است، سرورهای مستقر در آنجا از آخرین فناوری ها استفاده می کنند. به همین دلیل از کیفیت و کارایی رضایت بخشی برخوردارند.

برنامه های کاربردی مهم سرور آمریکایی که

یکی از مسائل مهم این است که برنامه های اصلی سرور ایالات متحده چیست اگر بتوانید به این سوال به درستی پاسخ دهید، می توانید نتیجه بگیرید که آیا این سرور برای نیازهای شما مناسب است یا خیر. در زیر به کاربردهای مهم این سرور اشاره خواهیم کرد.

1. استفاده از سرور ایالات متحده برای تجارت

معامله گران و افرادی که در زمینه ارزهای رمزنگاری شده فعالیت می کنند باید بتوانند برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال با صرافی های خارجی روابط مالی برقرار کنند. این کار با IP ایران به دلیل محدودیت های موجود در ارتباطات مالی شهروندان ایرانی قابل انجام نیست.

مورد استفاده قرار گرفته سرور آمریکایی می توانید آدرس IP خود را به IP این کشور تغییر دهید. همچنین آدرس IP سرور شما همیشه ثابت است و افرادی که در زمینه تجارت فعالیت می کنند بهتر از هرکسی می دانند که برای فعالیت در این بازار باید از یک آدرس IP ثابت استفاده کنند. زیرا در غیر این صورت سیستم های امنیتی صرافی ها می توانند به سرعت آنها را شناسایی و حساب کاربری آنها را مسدود کنند.

2. استفاده از سرور آمریکایی برای میزبانی وب سایت

هر وب سایت از مجموعه ای از فایل های کامپیوتری تشکیل شده است که همه آنها باید روی یک سرور قرار گیرند. هنگامی که کاربر آدرس وب سایت را در مرورگر خود تایپ می کند، اطلاعات روی سرور در واقع برای او نمایش داده می شود. بنابراین یکی از وظایف اصلی سرورها از جمله سرور ایالات متحدهمیزبان انواع وب سایت هاست.

 

سرور رایگان ایالات متحده

برنامه های کاربردی سرور در ایالات متحده

3. استفاده از سرور آمریکایی در بازار ارز

از جمله برنامه های کاربردی مهم سرور ایالات متحدهبرای کار در بازار ارز استفاده می شود. بازار فارکس یک بازار غیرمتمرکز برای خرید و فروش جفت ارز است. به عنوان مثال، در این بازار می توانید فرانک سوئیس را به فردی که دلار آمریکا دارد بفروشید و در ازای آن دلار آمریکا دریافت کنید.

مانند بازار ارزهای دیجیتال، فعالیت این بازار نیز برای کاربران ایرانی محدود است. به همین دلیل اگر قصد ورود به این بازار و کار روی آن را دارید باید IP خود را تغییر دهید. همچنین استفاده از IP ثابت را فراموش نکنید. برای این منظور می توانید استفاده کنید سرور آمریکایی بهره بردن

4. استفاده از سرور ایالات متحده برای دسترسی به منابع علمی

استفاده دیگر از انواع مختلف سرورهای خارج از کشور، از جمله سرور ایالات متحدهبرای تغییر IP محققین و دانشجویان به منظور دسترسی به منابع علمی و آموزشی استفاده می شود. با توجه به محدودیت دسترسی محققان ایرانی به این منابع، استفاده از سرورهایی که مراکز داده آنها در کشورهای خارجی مانند آمریکا قرار دارد، امکان غلبه بر محدودیت های فوق را به آنها می دهد.

برای آشنایی با انواع سرورها از نظر مکان، تخصیص منابع و کاربرد، می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

سرور چیست؟

مزایای مهم سرور آمریکایی چیست?

وقتی به دنبال خرید سرور هستید، گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد که هر کدام می توانند مزایا و معایب مختلفی داشته باشند. یکی از سرورهای کارآمد سرور ایالات متحده خوب، در ادامه به مزایای مهم استفاده از این سرور خواهیم پرداخت.

1. سخت افزار مدرن

از نظر فناوری IT، ایالات متحده یک نیروگاه محسوب می شود و بسیاری از غول های سخت افزاری دنیا در این کشور مستقر هستند. این مشکل نیز باعث شده تا سخت افزارهای بسیار قدرتمندی بر روی سرورهای واقع در این کشور نصب شود. بدیهی است استفاده از سخت افزار قدرتمند تاثیر مستقیمی بر کیفیت خدمات سرور خواهد داشت.

2. آپتایم بسیار بالا

زمان فعال بودن سرور و سرویس دهی، آپ تایم نامیده می شود. سخت افزار نصب شده روی سرور و کیفیت اینترنت مورد استفاده سرور تاثیر مستقیمی بر زمان آپدیت دارد. به همین دلیل با توجه به اینکه سرورهای ایالات متحده از سخت افزار قدرتمند و اینترنت پرسرعت استفاده می کنند، آپتایم قابل توجهی نیز دارند.

توجه داشته باشید که آپ تایم برای پایداری سرور شما بسیار مهم است. تصور کنید که پس از تبلیغات زیاد و ایجاد کمپین های متعدد، اکنون برای شروع جشنواره فروش خود آماده می شوید. اما سرور وب سایت شما به دلایل مختلف از کار افتاده است. در این صورت تمام تلاش ها و هزینه هایی که برای این منظور صرف می شود بیهوده خواهد بود.

3. استفاده از IP اختصاصی ایالات متحده

همانطور که گفتیم با توجه به ایجاد محدودیت های بین المللی برای شهروندان ایرانی، بسیاری از افراد برای انجام امور تجاری یا حتی فعالیت هایی مانند استفاده از سرویس های بین المللی مانند گوگل ادز و گوگل سرچ کنسول مجبور به استفاده از IP ثابت کشور دیگر هستند. خرید و استفاده کنید سرور آمریکایی این به این افراد کمک می کند تا بر محدودیت ها غلبه کنند و از IP انحصاری ایالات متحده استفاده کنند.

4. استفاده از سریعترین اینترنت

همه ویژگی ها سرور ایالات متحده این به مزیت های تکنولوژیکی این کشور برمی گردد. سرورهای مستقر در این کشور با استفاده از آخرین پیشرفت های تکنولوژی چه در آمریکا و چه در سایر کشورها از اینترنت بسیار سریعی برخوردار هستند. طبیعتا اینترنت پرسرعت و پهنای باند بالا تنها با اینترنت خانگی و دیتای موبایل امکان پذیر نیست. همچنین، حتی سرورهای اینترنت بسیاری از کشورها در مقایسه با سرورهای ایالات متحده کندتر هستند.

مدیریت و مانیتورینگ سرور چیست و مدیر سرور چه وظایفی دارد؟ در مقاله زیر بخوانید.

مدیریت سرور چیست؟

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید سرور آمریکایی

برای اینکه هنگام خرید سرورهای ایالات متحده هوشمند باشید و سروری را انتخاب کنید که دقیقاً نیازهای شما را برآورده کند، باید با نکات مهم آشنا شوید. در زیر به معرفی برخی از این نکات مهم می پردازیم.

1. نوع سرور USA

اولین چیزی که هنگام خرید سرور با هر مرکز داده باید در نظر گرفت نوع سرور است. همه سرورها، از جمله سرورهای آمریکایی، بر اساس تخصیص منابع به سه دسته مهم تقسیم می شوند:

  • سرور اختصاصی در ایالات متحده
  • سرور مجازی آمریکایی
  • سرور ابری آمریکایی

با توجه به مشخصات هر یک از این سه نوع سرور، اگر نوع کار شما نیاز به منابع زیادی از نظر سخت افزاری و پهنای باند سرور دارد، باید از سرور اختصاصی آمریکایی استفاده کنید; در غیر این صورت، هر یک از سرورهای مجازی یا ابری می تواند نیازهای شما را برآورده کند و برای شما مقرون به صرفه باشد.

2. سیستم عامل سرور ایالات متحده

سرور آمریکایی مانند همه سرورها برای اجرای دستورات شما نیاز به نرم افزاری دارند تا آن دستورات را از طریق ابزارهای ورودی مانند ماوس و کیبورد از شما دریافت کرده و به سخت افزار منتقل کنند. به این نرم افزارها سیستم عامل می گویند.

استفاده از دو نوع سیستم عامل ویندوز و لینوکس در همه سرورها مانند سرورهای ایالات متحده رایج است. هر کدام از این سیستم عامل ها مزایا و معایب خود را دارند. با این حال، اگر به سیستم عامل ویندوز چندان نیاز ندارید، یعنی نمی خواهید از نرم افزارهای مخصوص ویندوز مانند مجموعه آفیس روی سرور خود استفاده کنید، معمولاً سیستم عامل لینوکس مناسب تر و مناسب تر خواهد بود. انتخابی مقرون به صرفه برای شما

3. سخت افزار سرور آمریکایی

نکته مهم دیگر هنگام خرید سرور ایالات متحده چیزی که باید در نظر بگیرید سخت افزاری است که متناسب با نیاز شما باشد. بدیهی است که بی توجهی به این مشکل شما را مجبور به خرید سروری با سخت افزار بیشتر از نیاز خود می کند که در این صورت سروری اقتصادی نخواهد بود و یا باعث می شود سروری با سخت افزار کمتر از نیاز خود انتخاب کنید. در این موارد، به دلیل درخواست های ارسالی زیاد یا پر شدن فضای هارد دیسک، با هنگ سرور مواجه خواهید شد.

اگر سخت افزار دقیق مورد نیاز خود را نمی دانید، پیشنهاد ما در تیم فنی است پارس پاک این برای استفاده از سرویسی است که قابلیت مقیاس بندی را دارد. به عبارت دیگر، اگر در حین استفاده از سرویس به منابع بیشتر یا حتی کمتری نیاز دارید، می توانید تغییرات مورد نظر خود را در سرور اعمال کنید.

4. پشتیبانی فعال و در دسترس

اگرچه برای استفاده از سرور، به خصوص سرورهای لینوکس، باید دانش حداقلی در ارتباط و کار با این سرورها داشته باشید، اما گاهی اوقات ممکن است برای کار با سرور نیز نیاز به راهنمایی داشته باشید.

در این مواقع تیم پشتیبانی فنی شرکت هاست در کنار شما بوده و مشکل را تا رفع کامل پیگیری می کند. معمولا شرکت های هاست مجرب چه از نظر امکانات و چه از نظر تیم فنی بهتر می توانند مشکلات شما را در اسرع وقت حل کنند و اطمینان حاصل کنند که می توانید از سرور استفاده کنید.

نتیجه

سرور آمریکایی از جمله سرورهایی است که به دلیل مزایای فراوانی که دارد بسیار محبوب است. از نظر فنی، اگر مرکز داده سرور در یکی از شهرهای آمریکا قرار دارد، به آن سرور ایالات متحده یا اسمش آمریکاست. افرادی که به هر دلیلی نیاز به تغییر IP خود دارند می توانند با استفاده از سرور مذکور از آی پی ثابت ایالات متحده استفاده کنند. در این مقاله از وبلاگ پارس پاک در مورد این سرور و مزایا و کاربردهای آن صحبت کردیم و به نکات مهمی که در انتخاب و خرید آن باید توجه داشت اشاره کردیم.

سوالات متداول

1. سرور ایالات متحده چیست؟?

سرور ایالات متحده گفته می شود مرکز داده این سرور در یکی از شهرهای این کشور مانند واشنگتن و نیویورک قرار دارد.

2. مهمترین مزیت استفاده سرور آمریکایی چیست؟

دسترسی و استفاده از یک IP ثابت در ایالات متحده مزیتی است که با سرور در آن کشور به دست خواهید آورد.

3. استفاده کنید سرور آمریکایی آیا امکان کار در بازار ارز وجود دارد؟

آره سرور آمریکایی به شما امکان می دهد از IP ثابت این کشور استفاده کنید. بنابراین شما قادر خواهید بود محدودیت های موجود را برای کاربران ایرانی از بین ببرید و به راحتی در بازار ارز کار کنید.

4. چرا استفاده از سرورهای ایالات متحده انتخاب درستی است؟

آمریکا یکی از پیشتازان فناوری و فناوری اطلاعات در جهان است. بسیاری از شرکت های معروف IT در دنیا در این کشور مستقر هستند و به همین دلیل است که سرورهای این کشور از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند.

هر آنچه که باید در مورد سرور ایالات متحده بدانید! اولین بار در پارسپک. به نظر می رسد.