منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هر آنچه که باید در مورد میزبانی اپلیکیشن های موبایل بدانید

هر آنچه که باید در مورد میزبانی اپلیکیشن های موبایل بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هر آنچه که باید در مورد میزبانی اپلیکیشن های موبایل بدانید

4 آوریل 2022 توسط تانیا آکینو

زنی که به تلفن نگاه می کند

شاید اصطلاح میزبانی وب را شنیده باشید، اما آیا می دانستید که وب سایت ها تنها چیزهایی نیستند که نیاز به هاست دارند؟ بله، هاست برای اپلیکیشن های موبایل هم وجود دارد. و در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد آن بدانید.

هاست اپلیکیشن موبایل چیست؟

میزبانی اپلیکیشن موبایل بخشی از فناوری است که به شما امکان می دهد فایل ها و داده های برنامه خود را در فضای ابری میزبانی کنید. این برنامه برای ساده سازی توسعه و پیاده سازی برنامه طراحی شده است، زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که فایل های برنامه خود را آپلود کنید و روی دکمه ای کلیک کنید تا آن را راه اندازی و راه اندازی کنید.

سطوح مختلفی از میزبانی برنامه وجود دارد، و همه آنها یک هدف را دنبال می کنند: ایجاد یک سرور راه دور که به شما امکان می دهد برنامه خود را در شبکه میزبانی کنید. در نتیجه، شما به معنای واقعی کلمه به دانش یا مهارت فنی برای مدیریت آن نیاز ندارید.

آیا اپلیکیشن های موبایل نیاز به هاست دارند؟

بستگی دارد. اگر برنامه به کاربران اجازه ارسال عکس یا اسناد را می دهد، یا اگر می خواهید ویژگی چت را فعال کنید، برنامه شما احتمالاً به دامنه خود نیاز دارد.

در غیر این صورت می توانید از دامنه پیش فرض استفاده کرده و آن را تبلیغ کنید. دامنه پیش‌فرض URL برنامه شما در اپ استور در پلتفرم برنامه شما است. به عنوان مثال، اگر URL برنامه شما myapp.com است، برنامه شما به عنوان myapp.com در فروشگاه App تبلیغ می شود.

میزبانی برنامه موبایل می تواند به شما کمک کند برنامه خود را با یک دامنه سفارشی میزبانی کنید که لوگوی برنامه، رنگ های سفارشی و سایر اطلاعات ارزشمند را به کاربران شما نشان می دهد. برای انجام این کار، باید گزینه میزبانی برنامه های تلفن همراه را از شرکت توسعه برنامه خود دریافت کنید.

ویژگی های میزبانی برنامه های تلفن همراه

گزینه‌های میزبانی برنامه تلفن همراه از ارائه‌دهنده‌ای به ارائه‌دهنده دیگر متفاوت است، بنابراین می‌خواهید بدانید که در حال انجام چه کاری هستید. پس از همه، شما نمی خواهید برای یک برنامه میزبانی برنامه ثبت نام کنید که با نیازهای شما مطابقت ندارد. شما می خواهید یکی را پیدا کنید که سازگار، مقیاس پذیر و آسان برای استفاده باشد، که مهمترین ویژگی هایی است که باید به دنبال آن باشید.

موارد زیر مهمترین ویژگی های هر گزینه میزبانی برنامه است:

دامنه های سفارشی: تمامی راه حل های میزبانی اپلیکیشن موبایل به شما این امکان را می دهند که دامنه دلخواه خود را تنظیم کنید که آدرس وب سایتی است که کاربران شما را به اپلیکیشن شما هدایت می کند. اگر می‌خواهید یک دامنه سفارشی به برنامه خود اضافه کنید، می‌توانید خودتان این کار را انجام دهید یا با ارائه‌دهنده میزبانی برنامه خود تماس بگیرید و بخواهید آن را راه‌اندازی کند.

گزینه های سرور: اگر به دنبال یک برنامه میزبانی برنامه سفارشی هستید که بتواند متناسب با نیازهای ترافیک و فضای ذخیره سازی برنامه شما مقیاس شود، باید ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که گزینه های مختلف سرور مانند Dedicated، VPS یا Cloud را ارائه دهد.

مقیاس پذیری: راه حل میزبانی برنامه باید مقیاس پذیر باشد تا بتوانید میزبانی برنامه خود را بسته به نیازهای ترافیک و فضای ذخیره سازی برنامه خود ارتقا یا کاهش دهید.

پلت فرم آسان برای استفاده: شما یک برنامه میزبانی برنامه می‌خواهید که توسعه‌دهندگان شما بتوانند از آن برای آپلود مؤثر فایل‌ها و داده‌های برنامه‌تان استفاده کنند و در آنجا بتوانید نسخه‌های جدید برنامه خود را به راحتی ارائه دهید. همچنین باید بتوانید همه چیز را از یک مکان مدیریت کنید – داشبورد خود.

پشتیبانی 24/7 مشتری: شما می خواهید کسی به سؤالات شما پاسخ دهد، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که ارائه دهنده ای را انتخاب می کنید که پشتیبانی مشتری 24/7 را ارائه می دهد.

آخرین افکار

میزبانی اپلیکیشن موبایل یک راه عالی برای توسعه و استقرار اپلیکیشن ساده تر، سریع تر و کارآمدتر است. اما توجه به این نکته ضروری است که اگر نمی خواهید نیازی به استفاده از آن ندارید. اما اگر علاقه مند هستید، فقط مطمئن شوید که با ارائه دهنده انتخابی خود تماس بگیرید تا در مورد نیازهای خود صحبت کنید و اینکه کدام گزینه میزبانی برای شما بهترین است.

آن را بگیرید میزبانی VPS برای برنامه موبایل خود به I/O Zoom نیاز دارید. هدف ما ارائه بهترین هاست و تمرکز بر سرورهای سریع با قیمت های مقرون به صرفه، با آپتایم عالی و پشتیبانی استثنایی 24/7 است. ما خدمات خود را حفظ می کنیم و 100٪ آپتایم را تضمین می کنیم. امروز با ما تماس بگیرید تا شروع کنیم!