منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • هر آنچه که باید در مورد VPS مدیریت شده بدانید

هر آنچه که باید در مورد VPS مدیریت شده بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هر آنچه که باید در مورد VPS مدیریت شده بدانید

10 ژانویه 2022 توسط تانیا آکینو

زن شاغل

با افزایش سن تکنولوژی، خواهید دید که ابزارهای مختلف برای سازمان های مختلف کار می کنند. برای مخابرات، موسسات مراقبت‌های بهداشتی و حتی شرکت‌های خرده‌فروشی، راه‌حل‌های VPS چیزی است که رهبران برای ارتقای کسب‌وکار خود به سطح بعدی به دنبال آن هستند.

به طور معمول، یک برنامه VPS عملکرد و امنیت بهتری را در مقایسه با استفاده از یک میزبان مشترک ارائه می دهد. علاوه بر این، قیمت ها را به طور قابل توجهی پایین تر از سایر سرورهای تخصصی نگه می دارد. بنابراین، می‌توانید مقیاس‌پذیری شرکت خود را بهبود بخشید و راه‌حل‌های سفارشی را ادغام کنید تا آن را حتی قدرتمندتر و کارآمدتر کنید.

اگر کنجکاو هستید که در مورد VPS بیشتر بدانید، ادامه مطلب را بخوانید. امروز ما اصول میزبانی VPS مدیریت شده و اینکه چگونه می تواند کسب و کار شما را به سطح بعدی برساند را به اشتراک می گذاریم. بیا یک نگاهی بیندازیم!

VPS مدیریت شده چگونه کار می کند؟

اگر یک استارتاپ یا SMB دارید، خوشحال خواهید شد که بدانید پلتفرم های VPS مدیریت شده برای شرکت شما ایده آل هستند. این به این دلیل است که یک ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد با نیروی کار تثبیت شده – متخصصانی که در این زمینه متخصص هستند و فرآیندهای آموزشی را گذرانده اند.

وقتی این را با یک سناریوی استاندارد مقایسه می‌کنید، معمولاً این اتفاق می‌افتد: میزبان شما یک سرور فیزیکی ارائه می‌کند و آن را با یک سیستم عامل و کنترل پنل پیش‌فرض پیکربندی می‌کند. سپس تمامی کنترل ها به شما واگذار خواهد شد. با این حال، با نصب نرم‌افزار، به‌روزرسانی‌ها و سایر جزئیات فنی، ممکن است همه چیز اشتباه شود.

با این حال، با یک VPS مدیریت شده، لازم نیست نگران چیزی باشید، زیرا همه پایگاه ها تحت پوشش قرار می گیرند و کارشناسان آموزش دیده در کنار شما خواهند بود تا در انجام عملیات های ظریف به شما کمک کنند.

VPS مدیریت شده شامل چه چیزی است؟

هاست های مختلف گنجاندن متفاوتی را ارائه می دهند، بنابراین بهتر است با میزبان VPS خود صحبت کنید تا بدانید که آنها چه چیزی می توانند ارائه دهند. با این حال، بیشتر برنامه های VPS مدیریت شده شامل موارد زیر است:

 • تضمین آپتایم؛
 • کنترل پنل و ابزارهای مدیریت سرور؛
 • ارائه سرور و راه اندازی اولیه
 • نصب نرم افزارهای امنیتی؛
 • پشتیبان گیری از سرور خارج از سایت.
 • اسکن بدافزار بر اساس تقاضا؛
 • پشتیبانی 24 ساعته و بیشتر؛

اینها تنها برخی از مواردی هستند که در یک برنامه VPS گنجانده شده است، اما همانطور که می بینید، می تواند کار زیادی را از روی دوش شما بردارد و آن را به ابزاری موثر و کارآمد برای تجارت شما تبدیل کند.

چگونه VPS مدیریت شده مناسب را انتخاب کنیم؟

 • بررسی مهم است لیست ویژگی ها که میزبان شما ارائه می کند تا ببیند آیا می تواند به پروژه شما کمک کند یا خیر.
 • مطمئن شوید که … را دارید فضای ذخیره سازی کافی و پهنای باند ماهانه بنابراین می توانید منابع را به راحتی اضافه یا حذف کنید.
 • عملکرد مشتریان خود را ارزیابی کنید تا ببینید که آیا آن را تا حد و ارائه آنچه شما نیاز دارید. برخی از سایت‌های میزبان VPS آزمایش‌های رایگان ارائه می‌دهند، بنابراین بهتر است آن را نیز افزایش دهید.
 • VPS مدیریت شده باید پشتیبانی 24/7 ارائه می دهد اگر مشکلی در پلتفرم شما پیش بیاید. به یاد داشته باشید که در نظر داشته باشید که آنها چقدر سریع واکنش نشان می دهند و چگونه موارد پیچیده را کاهش می دهند.
 • اگرچه سرورهای مجازی می توانند گران باشند، اما مهم است به دنبال برنامه هایی باشید که متناسب با بودجه شما باشد.

نتیجه نهایی: VPS مدیریت شده مناسب را انتخاب کنید تا کسب و کار خود را به ارتفاعات بیشتری ببرید

هنگام انتخاب هاست VPS، درست است که یکی را انتخاب کنید که به بهبود عملیات تجاری شما کمک کند. البته، شما می خواهید یک VPS مدیریت شده از یک شرکت معتبر دریافت کنید، بنابراین نگران راه اندازی، تعمیر و نگهداری و سایر عملیات های مرتبط نخواهید بود.

چگونه ما میتوانیم به شما کمک کنیم؟

آیا شما علاقه مند به گرفتن میزبانی VPS برای کسب و کار شما؟ IO Zoom اینجاست تا به شما کمک کند.

IO Zoom یک شرکت خصوصی است که راه حل های میزبانی را در هشت مرکز داده از جمله لس آنجلس، دالاس، شیکاگو، میامی، آتلانتا، Secaucus، لندن و Mepal ارائه می دهد. تیم ما بهترین خدمات میزبانی را با قیمت های مقرون به صرفه، خدمات سریع و پشتیبانی 24 ساعته ارائه می دهد.

درباره خدمات امروز ما بیشتر بدانید!