منو سایت

وارد قسمت کاربری مبین هاست شوید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وارد قسمت کاربری مبین هاست شوید

وارد قسمت کاربری مبین هاست شوید

برای ورود به بخش کاربری در صفحه اصلی مبین هاست روی Login کلیک کنید. نام کاربری و رمز عبوری که در هنگام ثبت نام ایجاد کرده اید را وارد کنید. اگر هنوز ثبت نام نکرده اید می توانید از راهنمای آموزش ثبت نام استفاده کنید.

اطلاعات کامل

در صورت ثبت نام به عنوان شخص حقوقی، پس از ورود به قسمت کاربری وارد قسمت شوید “جزئیات من” اطلاعات مربوط به شرکت یا سازمان خود را وارد کنید. این اطلاعات برای صدور فاکتور رسمی مورد نیاز است.

 

یک دسترسی جدید ایجاد کنید

می توانید از قسمت Sub-Accounts برای تعریف شخص دیگری که میزبان می تواند به پنل شما دسترسی داشته باشد استفاده کنید. همچنین می توانید از این بخش برای کنترل سطح دسترسی این شخص استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر نماینده ای از بخش مالی شرکت تعریف کنید، می توانید اجازه دسترسی مالی به آن را بدهید.

 

ثبت یا انتقال دامنه

با کمک این قسمت می توانید دامنه ای را که می خواهید به نام خود ثبت شود وارد کنید تا سیستم بررسی کند و در نتایج نشان دهد که کدام یک از پسوندها برای دامنه مورد نظر موجود است و با چه قیمتی می توانید آن را داشته باشید. در این بخش می توانید خیلی سریع و آسان میزبان آنچه را که می خواهید بخرید. همچنین اگر دامنه ای دارید که می خواهید به سیستم مبین هاست انتقال دهید، از این قسمت امکان پذیر است.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال در این زمینه می توانید تست را در زیر همین پست قرار دهید و یا با شماره تلفن 72308-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.

در ویدئویی که برای شما آماده شده است تمامی نقاط ورود به قسمت کاربری به طور کامل توضیح داده شده است. با ما بمان 🙂

پست ورود به منطقه کاربری مبین هاست اولین بار در مبین هاست پدیدار شد.