منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چرا باید از هاست ویندوز VPS در وب سایت خود استفاده کنید

چرا باید از هاست ویندوز VPS در وب سایت خود استفاده کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چرا باید از هاست ویندوز VPS در وب سایت خود استفاده کنید

6 مارس 2022 توسط تانیا آکینو

مرد کارگر

حکم به پایان رسیده است – اگر می خواهید یک سایت کارآمد و امن را مدیریت کنید، وقت آن است که یک VPS برای میزبانی وب سایت خود بخرید. میزبانی سرور خصوصی مجازی (VPS) برای عملیات تجاری امروزی که می‌خواهند با تغییرات دیجیتال همگام شوند، مهم شده است. این گزینه بسیار بهتر از میزبانی مشترک است و در سال های اخیر بسیار مقرون به صرفه شده است.

اگر مطمئن نیستید که چرا یک سرور خصوصی مجازی راه درستی است، دلایلی که چرا باید از آن برای میزبانی وب سایت خود استفاده کنید را بخوانید.

1. انعطاف پذیری و امنیت هاست تخصصی را با بخش کوچکی از قیمت دریافت می کنید

میزبانی وب سایت خود بر روی یک سرور خصوصی مجازی به شما این امکان را می دهد که بدون هیچ هزینه ای پایداری یک سرور اختصاصی را داشته باشید. کنترل کامل روی سرور به شما این امکان را می دهد که بدون هیچ محدودیتی برنامه ها را نصب کنید و تخصیص منابع را مطابق میل خود کنترل کنید. علاوه بر این، شما می توانید آن را با یک دهم قیمت انجام دهید.

جذاب ترین بخش این است که بسیار امن است، بنابراین شما مجبور نیستید دامنه داده های حساس دزدیده شده، تداخل مخرب و دارایی های شکسته را در وب سایت خود مدیریت کنید. خود ساختار امن تر است و همچنین نیاز به منابع مشترک را از بین می برد.

2. شما آزادی مدیریت سرور خود را با مقیاس پذیری بیشتر دارید

از آنجایی که از قبل کنترل کاملی بر سرور خود دارید، می توانید در صورت لزوم آن را کاهش یا افزایش دهید. این تا حد زیادی در زمان واقعی احساس می شود، بنابراین لازم نیست نگران حفظ مقدار مناسب منابع باشید. با یک VPS، شما بیش از حد یا کمبود پهنای باند لازم را نخواهید داشت.

علاوه بر افزایش پهنای باندی که دارید، تخصیص دارایی بهتر و فضای ذخیره سازی بیشتری خواهید یافت. این به شما فضای بیشتری برای گسترش و انطباق با نیازهای کسب و کار خود می دهد.

3. میزبانی VPS یک راه فوق العاده برای بهبود زمان بارگذاری صفحه وب شما است

در کنار پهنای باند و فضای ذخیره سازی اضافی، سرعت بیشتری نیز خواهید داشت. شما تاخیر کمتر و زمان پاسخگویی سریع تری را تجربه خواهید کرد، بنابراین لازم نیست نگران باشید که زمان زیادی طول می کشد تا بازدیدکنندگان وب سایت شما از نقطه A به نقطه B بروند.

این یکی از مهم ترین عواملی است که باید در هنگام راه اندازی یک وب سایت در نظر گرفت زیرا بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد. شما می خواهید سایت شما بازدیدکنندگان را به سمت تبدیل هدایت کند، بنابراین چیزی به سادگی زمان بارگذاری در نگاه اول می تواند بسیار مهم باشد.

4. بایگانی خودکار داده ها و کاهش زمان خرابی را دریافت می کنید

یکی دیگر از مزایای سرور VPS این است که دارای پشتیبان گیری از اطلاعات است. اگر اتفاقی بیفتد و سایت شما از کار بیفتد، داده ها برای بازیابی و بازگشت سریع به کار وجود دارد.

این یک مزیت بزرگ است زیرا هیچ چیز استرس زاتر از مقابله با از دست دادن داده ها نیست. این موضوع در دنیایی که اکثر مردم در حال حرکت به اطلاعات آنلاین خود دسترسی دارند، اهمیت بیشتری دارد، بنابراین باید بتوانند تلاش های خود را تا حد امکان ساده کنند.

نتیجه

این روزها می توانید یک ویندوز وی پی اس ارزان که به طور موثر کار می کند، تهیه کنید. بنابراین واقعاً هیچ بهانه ای برای سوار نشدن وجود ندارد. اگر از هاست VPS استفاده می کنید، می توانید از مزایای بسیاری بهره مند شوید.

اگر به دنبال یک سرور VPS در آتلانتا، با IO Zoom تماس بگیرید. ما راه حل های میزبانی را در هشت مرکز داده در سرتاسر جهان ارائه می دهیم و بر قیمت های مقرون به صرفه، خدمات سریع و آپتایم عالی تمرکز می کنیم.