منو سایت

چگونه یک وب سایت بسازیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه یک وب سایت بسازیم؟

ایجاد یک وب سایت می تواند یک کار دلهره آور به نظر برسد، اما با ابزارها و راهنمایی های مناسب، می تواند یک فرآیند آسان و سودمند باشد. چه در حال ساخت یک وبلاگ شخصی یا یک فروشگاه آنلاین باشید، Hostnoc همه چیزهایی را که برای ایجاد یک وب سایت با ظاهر حرفه ای نیاز دارید فراهم می کند. در این آموزش شما را با مراحل ایجاد یک وب سایت شامل انتخاب نام دامنه و طرح میزبانی، انتخاب قالب وب سایت، سفارشی سازی طراحی وب سایت و افزودن محتوا آشنا می کنیم.

حتی اگر قبلاً این کار را نکرده اید، می توانید یک وب سایت ایجاد کنید. با Hostnoc، برای ایجاد یک وب سایت خیره کننده که متناسب با نیازهای شما باشد، نیازی نیست که یک متخصص برنامه نویسی یا طراحی باشید. پس بیایید شروع کنیم و امروز حضور آنلاین خود را ایجاد کنیم!

نکاتی که باید قبل از ایجاد یک وب سایت در نظر بگیرید:

1: CMS یا پلت فرم سازنده وب سایت مناسب را انتخاب کنید:

سیستم مدیریت محتوا (CMS) و سازندگان وب سایت دو پلتفرم رایج برای ایجاد وب سایت هستند. قبل از اینکه تصمیم نهایی خود را بگیرید، مطمئن شوید که تحقیقات کاملی انجام دهید زیرا استفاده از پلتفرمی که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد، روند توسعه وب سایت را بسیار ساده تر می کند.

سیستم مدیریت محتوا (CMS) یک نرم افزار کامپیوتری برای ایجاد، مدیریت و انتشار وب سایت است. از آنجایی که وردپرس قدرت 42 درصد از تمام وب سایت های موجود در اینترنت را دارد، سازنده وب سایت برنامه یا برنامه ای است که روند ایجاد وب سایت ها را ساده تر می کند. Website Builder by Hostinger یکی از سازندگان وب سایت است که قالب های ممتاز و رابط کاربری آسان کشیدن و رها کردن را ارائه می دهد.

2: دریافت یک طرح میزبانی وب:

قبل از انتخاب بسته میزبانی، در مورد نوع میزبانی وب که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند، تصمیم بگیرید. اگر از پلتفرمی مانند وردپرس استفاده می‌کنید، ممکن است بخواهید چندین گزینه میزبانی وب CMS را بررسی کنید زیرا آنها خدمات بهینه‌سازی شده‌ای را به خصوص برای سایت‌های CMS ارائه می‌دهند. خوشبختانه، اکثر سازندگان وب سایت و میزبان های وب، ثبت نام دامنه را در برخی از سطوح قیمت گذاری خود قرار می دهند. اما برای بدست آوردن نام دامنه خود نیاز به تحقیق بیشتری است.

3: یک نام دامنه منحصر به فرد را انتخاب کنید:

یک نام دامنه منحصر به فرد برای وب سایت خود به عنوان مرحله نهایی انتخاب کنید. علاوه بر اینکه برای ناوبری وب سایت بسیار مهم است، نام دامنه سفارشی به برندسازی کمک می کند. ترافیک ارگانیک بالا نیز می تواند از یک نام دامنه به یاد ماندنی ایجاد شود.

چگونه یک وب سایت بسازیم؟

هنگامی که پلتفرم، هاست و دامنه راه اندازی شد، نوبت به ایجاد وب سایت خود می رسد. استفاده از سازنده وب سایت برای ایجاد وب سایت بسیار آسان است. به عنوان مثال، سازندگان وب‌سایت آنلاین رایگان یک رابط کاربری ساده را برای شما فراهم می‌کنند تا بتوانید طرح‌بندی و محتوای خود را طراحی کنید. در اینجا نحوه ساخت وب سایت خود آورده شده است:

  • یک الگو را انتخاب کنید و صفحه اصلی را ایجاد کنید.
  • صفحات و بخش های دیگر را اضافه و سفارشی کنید.
  • ناوبری وب سایت خود را بهبود بخشید.
  • تصاویر بصری را به صفحه وب خود اضافه کنید.
  • ذخیره کنید و وب سایت شما آماده انتشار است.

در صورت تمایل به در تماس باشید اگر مشکلات فنی را تجربه کردید با ما زنده باشید. اگر فرآیند طراحی شما را مجذوب خود می کند، هاستنوک خدمات تخصصی ارائه می دهد که از مشاوره و آموزش وردپرس تا مدیریت کامل وب سایت و خدمات تخصصی SEO را شامل می شود. پس برای چی منتظری؟ بیایید امروز شروع کنیم!