کنفرانس RSA 2022: 10 محصول امنیت سایبری چشمگیر که شرکت کنندگان را شگفت زده و شوکه کرد

کنفرانس RSA 2022: 10 محصول امنیت سایبری چشمگیر که شرکت کنندگان را شگفت زده و شوکه کرد

کنفرانس های RSA مکانی است که ارائه دهندگان امنیت سایبری جهانی گرد هم می آیند تا محصولات و خدمات جدید خود را به نمایش بگذارند. به همین دلیل است که صدها هزار نفر از علاقه مندان به امنیت سایبری را از سراسر جهان جذب می کند. امسال نیز تفاوتی نداشت. برخلاف کنفرانس RSA در سال 2021 که به صورت مجازی برگزار شد، کنفرانس RSA 2022 یک رویداد شخصی بود.

کنفرانس RSA 2022 توسط از 6 ژوئن 2022 تا 9 ژوئن 2022 که در مرکز Moscone که در سانفرانسیسکو آمریکا. مدیریت هویت و دسترسی، نرم افزار به عنوان یک سرویس، بهبود مرکز امنیتی و عملیات برخی از موضوعات اصلی کنفرانس امسال بود.

بیایید نگاهی به برخی محصولات شگفت انگیز امنیت سایبری بیندازیم که در کنفرانس RSA امسال رونمایی شد.

1. Fortirecon از Fortinet

Fortinet در مورد محصولات و خدمات امنیت سایبری نیازی به معرفی ندارد. Fortinet با گسترش پیشروی خود در این زمینه، Fortirecon را در کنفرانس RSA 2022 ارائه کرد. Fortirecon در درجه اول یک سرویس حفاظت از ریسک دیجیتال است که از قدرت یادگیری ماشینی استفاده می کند و آن را با اتوماسیون و هوش انسانی ترکیب می کند تا به شما ایده روشنی از وضعیت شما بدهد. حمله شرکتی در سطح.

علاوه بر این، همچنین می‌تواند اطلاعات دشمن‌محور و همچنین محافظت از برند پیشرفته را فراهم کند تا تجارت شما را قادر سازد مهاجمان سایبری را در امان نگه دارد. این می تواند به شما کمک کند تا ریسک را به حداقل برسانید و مسائل امنیت سایبری را به سرعت حل کنید.

2. Checkmarx Fusion از Checkmarx

با جریان بی‌پایانی از آسیب‌پذیری‌های جدید که باید آنها را برطرف کنید، تیم‌های امنیت سایبری شما می‌توانند به سرعت غرق در مورد آسیب‌پذیری‌های اولیه شوند. اینجاست که Checkmarx Fusion وارد عمل می شود. این یک نمای یکپارچه به شما می دهد و اسکن های امنیتی را در طول چرخه عمر توسعه نرم افزار شما انجام می دهد تا به شما کمک کند حفره های امنیتی را بر اساس اهمیت آنها اولویت بندی کنید. Checkmarx Fusion یک نرم افزار مستقل نیست، بلکه بخشی از Checkmarx است که یک پلت فرم امنیتی کامل برنامه است. آنچه که Checkmarx Fusion را واقعاً متمایز می کند، توانایی آن در انجام اسکن های چند موتوره و کمک به شما در اولویت بندی ریسک بر اساس زمینه و همبستگی است.

3. Hunters SOC از Hunters

مرکز امنیتی و عملیات شکارچیان مدت زیادی است که وجود داشته است، اما تغییرات جدید در آخرین نسخه آن را به سلاحی موثر در برابر حملات امنیت سایبری تبدیل کرده است. علاوه بر بهینه سازی گردش کار امنیتی و عملیاتی شما، اکنون می تواند کل گردش کار امنیتی و عملیات را خودکار کند. مجهز به فناوری اولویت‌بندی تهدید هوشمند، به لطف ارزیابی ریسک، کاهش نویز و قابلیت‌های نفوذ داده، می‌توانید به راحتی آسیب‌پذیری‌ها را بر اساس اولویت سازمان‌دهی کنید.

4. CRS از Optiv

این روزها حملات امنیت سایبری به قدری رایج شده است که دیگر بحث این نیست که “چه کسی هدف قرار خواهد گرفت” بلکه “چه زمانی مورد هدف قرار می گیرید”. مطمئن شوید که وقتی این اتفاق می افتد آماده هستید. از آنجایی که بیشتر سازمان‌ها برنامه واکنش به حادثه ندارند، در نهایت هفته‌ها طول می‌کشد از یک حمله سایبری نجات پیدا کنید.

راه حل بازیابی سایبری Optiv اینجاست تا آن را برای بهتر شدن تغییر دهد. CRS پیشرفته Optiv سرعت بازیابی از حملات سایبری را افزایش می دهد و از فناوری پیشرفته برای محافظت از سازمان شما در برابر حملات آینده استفاده می کند. گردش کار خودکار آن اولویت بندی تهدیدات را آسان می کند. مهمتر از آن، می تواند به طور خودکار از داده های حیاتی شما در فضای ذخیره سازی ایزوله پشتیبان تهیه کند.

5. SOP 6.0 از AppGate

همانطور که شرکت های بیشتری از معماری بدون اعتماد استفاده می کنند، تقاضا برای راه حل هایی که این پیاده سازی ها را تسهیل می کند نیز در حال افزایش است. با بهره گیری از این روند، AppGate آخرین نسخه تکراری خود را SOP 6.0 منتشر کرده است. این راه‌حل دسترسی به شبکه بدون اعتماد، کنترل‌های سطح دقیقی را ارائه می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد حساسیت کم، متوسط ​​و بالا را برای هر منبع و حجم کاری تنظیم کنند. علاوه بر این، کاربران همچنین می توانند مشخصات ریسک هر دستگاه را در مرحله ورود ارزیابی کنند. با SOP 6.0 می توانید حقوق و امتیازات دسترسی را بر اساس ارزیابی ریسک تنظیم کنید.

6. AVM از آرمیس

مدیریت آسیب پذیری دارایی آرمیس امکان کاهش تهدید در سطح شرکت را فراهم می کند. راه حل مدیریت آسیب پذیری دارایی آرمیس چه فناوری عملیاتی، چه سیستم های مدیریت حوادث یا اینترنت اشیا باشد، به شما امکان می دهد کل چرخه عمر خود را از ابتدا تا انتها مدیریت کنید. استفاده از اتوماسیون همچنین می تواند به شما کمک کند زمان مورد نیاز برای از بین بردن حملات سایبری را به حداقل برسانید.

7. Security Platform 3.0 API By Noname

امنیت API به یکی از موضوعات مورد بحث در امنیت سایبری تبدیل شده است. با افزایش اتکای بیشتر شرکت ها به APIها، نیاز به امنیت API همچنان افزایش خواهد یافت. Noname آخرین نسخه پلتفرم API امنیتی خود را با تمرکز بیشتر بر الزامات نظارتی معرفی کرده است. کاربران می توانند بدون توجه به ترافیک، الگوها و مشکلات را در مناطق مختلف پیدا کنند. آخرین نسخه همچنین مطابقت با مقرراتی مانند PCI-DSS، PII و موارد دیگر را تضمین می کند.

8. شناسه کوچک از BigID

آیا می خواهید سطح حمله شرکتی خود را به حداقل برسانید؟ آیا می خواهید داده های پرخطر یا استفاده نشده را پیدا کنید؟ اگر چنین است، پس SmallID برای شما مناسب است. در اصل، این یک راه حل پرداخت مبتنی بر ابر است که به شما در دستیابی به هر دو هدف کمک می کند. زیرا برای شناسایی و دسته‌بندی داده‌ها به فناوری یادگیری ماشین BigID متکی است و کسب و کار شما را برای برآوردن الزامات مطابقت آسان‌تر می‌کند.

9. داده ها را از طریق فیلتر DNS صادر کنید

شناسایی و پاسخ به تهدید همیشه کند و تا حدی اجرا شده است. کارشناس داده فیلتر DNS اینجاست تا آن را تغییر دهد. با استفاده از این ابزار، می‌توانید به‌طور خودکار اعتبارنامه‌های فیلتر DNS را بازیابی کرده و مستقیماً به راه‌حل‌های نظارت بر امنیت یا اطلاعات امنیتی و سیستم‌های مدیریت رویداد ارسال کنید. این به شما امکان می دهد به راحتی این داده ها را تجزیه و تحلیل کنید و تصمیم بگیرید که چه اقدامات و اقداماتی را انجام دهید.

10. پلت فرم عملیات امنیتی و تجزیه و تحلیل Gurucul

برای کسانی که به دنبال یک راه حل همه کاره هستند، پلتفرم امنیتی و تجزیه و تحلیل Gurucul یک انتخاب ایده آل است. این راه حل های مختلف SOC مانند SOAR، IAA و UEBA و موارد دیگر را با قابلیت هایی برای تهدیدات هویت و پاسخ ادغام می کند. این به شما امکان می دهد از سازمان خود محافظت کنید حملات مهندسی اجتماعی، حملات فیشینگ و سرقت هویت، و همچنین حملات زنجیره تامین.

کدام محصول امنیت سایبری را در کنفرانس RSA 2022 بیشتر دوست داشتید و چرا؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.