منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوگل در حال توسعه هوش مصنوعی Google Cloud با کمک HCLTech است!

گوگل در حال توسعه هوش مصنوعی Google Cloud با کمک HCLTech است!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوگل در حال توسعه هوش مصنوعی Google Cloud با کمک HCLTech است!

اخیرا، HCLTech (یک شرکت فناوری جهانی) و Google Cloud همکاری خود را برای کمک به شرکت ها در استفاده از هوش مصنوعی مولد و یافتن راه حل های مشترک با استفاده از هوش مصنوعی مولد Google Cloud گسترش داده اند.

HCLTech به طور مداوم از مدل‌های زبان بزرگ Google Cloud (LLM) برای توسعه قابلیت‌های هوش مصنوعی مولد برای مشتریان خود در سه حوزه اصلی استفاده می‌کند: صنایع، عملکردهای سازمانی، نوآوری و نوآوری فناوری.

پلتفرم‌ها و راه‌حل‌های هوش مصنوعی HCLTech از مجموعه محصولات و خدمات هوش مصنوعی Google Cloud، از جمله Vertex A’I، Generative AI Studio، Model Garden و Generative AI App Builder، همراه با LLM‌های اصلی که این نوآوری‌های Google را به هوش مصنوعی Cloud قدرت می‌دهند، بهره‌مند خواهند شد.

HCLTech یک مرکز تعالی Google Cloud GenAI (GenAI CoE) ایجاد خواهد کرد تا راه حل هایی ارائه دهد که از طریق آن مشتریان بتوانند ارزش داده ها را درک کنند و پتانسیل کامل هوش مصنوعی مولد را درک کنند. GenAI CoE از سرورهای هوش مصنوعی واقع در آزمایشگاه‌های ابری HCLTech در لندن، دالاس و نویدا (هند) استفاده می‌کند.

علاوه بر این، HCLSoftware، پیشگام در یافتن راه‌حل‌های نرم‌افزاری، قصد دارد از Vertex AI برای بهبود موفقیت مشتری و کیفیت پشتیبانی و همچنین سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال خود با استقرار AL Duet برای Google Workspace و توسعه‌دهندگان استفاده کند.

نظرات کارشناسان در مورد هوش مصنوعی Generative

Kalyan Kumar، مدیر ارشد فناوری HCLTech گفت: “هوش مصنوعی مولد عصر جدیدی از نوآوری در صنایع را آغاز خواهد کرد.” این تغییرات فرصتی را برای شرکت ها فراهم می کند تا تحول دیجیتال خود را دو برابر کنند. “من برای گسترش همکاری خود با Google Cloud برای کمک به شرکت ها در تسریع پذیرش GenAI هیجان زده هستم.”

کوین ایچپورانی، نایب رئیس Google Cloud، گفت: “هوش مصنوعی مولد این پتانسیل را دارد که عملیات تجاری را به طور قابل توجهی متحول کند و حتی کل صنایع را تغییر دهد.” این سرمایه گذاری ها و منابع جدید HCLTech به شرکت ها کمک می کند تا سریعتر استقرار، مقیاس و ارزش مولد را بدست آورند. هوش مصنوعی، به آنها کمک می کند تا کسب و کار خود را به روش های جسورانه تغییر دهند.”

HCLTech به مشتریان کمک می کند تا با ارائه فناوری های Google Cloud به بزرگترین سازمان های جهان، تحول دیجیتال خود را تسریع بخشند. از طریق این مشارکت، HCLTech بیش از 18000 نفر را در زمینه فناوری‌های هوش مصنوعی مولد Google Cloud آموزش می‌دهد و راه‌حل‌های جدیدی را برای کمک به کسب‌وکارها برای بهبود کارایی، افزایش تجربه کارمندان و به حداکثر رساندن ارزش داده‌های کسب‌وکارشان ارائه می‌کند.

HCLTech مجموعه ای منحصر به فرد از قابلیت های هوش مصنوعی مانند توسعه تراشه و بهینه سازی فرآیند کسب و کار را ارائه می دهد. HCLTech با استفاده از همکاری خود با گوگل و سایر شرکت ها، راه را برای پذیرش هوش مصنوعی مولد در صنایع هموار می کند.