منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوگل هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی را به سرویس جیمیل اضافه کرده است.

گوگل هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی را به سرویس جیمیل اضافه کرده است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
گوگل هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی را به سرویس جیمیل اضافه کرده است.

گوگل اعلام کرده است که مدل های یادگیری ماشینی را به جیمیل اضافه می کند تا به کاربران کمک کند به ایمیل ها سریعتر دسترسی پیدا کنند. آیا شما یکی از کسانی هستید که از جیمیل در گوشی هوشمند خود استفاده می کنید؟ خب، ممکن است در روزهای آینده با کمک هوش مصنوعی، اوضاع خیلی بهتر شود. گوگل در حال حاضر روی مدل‌های یادگیری ماشینی کار می‌کند تا کاربران بتوانند به راحتی پیام‌های خود را در حال حرکت بررسی کنند.

اکثر کاربران جیمیل ترجیح می دهند از برنامه بومی نسبت به سایر برنامه های موجود در iOS و Android استفاده کنند. دلیل اصلی این امر سادگی و سهولت استفاده برای کاربران است. گوگل دائما در حال کار بر روی بهبود تجربه جیمیل است.

Gmail برای تلفن همراه اکنون نتایج برتر جستجو را نشان می دهد. گزارش ها نشان می دهد که بهترین نتایج با استفاده از مدل های یادگیری ماشین انتخاب می شوند. گوگل ادعا می کند که نتایج احتمالاً مرتبط بوده و با آنچه کاربر به دنبال آن است مطابقت دارد.

کاربرد هوش مصنوعی در جیمیل

طبق پست Google Workspace، وقتی در جیمیل جستجو می‌کنید، هوش مصنوعی از عبارت جستجو، ایمیل‌های اخیر و سایر عوامل استفاده می‌کند تا نتایجی را به شما نشان دهد که به بهترین وجه با کلمه کلیدی شما مطابقت دارند. نتایج در بالای لیست در قسمتی خاص ظاهر می شود و سپس نتایج بر اساس جدیدترین ها نمایش داده می شود.

گوگل گفت این ویژگی جدید بر کاربران نهایی تاثیر می گذارد و یکی از ویژگی های درخواستی است. این ویژگی ابتدا اطلاعات مرتبط تری را ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد به راحتی به ایمیل ها و فایل های خاص دسترسی داشته باشند.

برای استفاده از این قابلیت، کاربران باید به نوار جستجوی جیمیل رفته و عباراتی را که می خواهند پیدا کنند وارد کنند و نزدیک ترین نتایج با کلمه کلیدی به کاربر نشان داده شود. این ویژگی از 2 ژوئن در دسترس است. با این حال، اگر هنوز از آن استفاده نکرده اید، به زودی از آن استفاده خواهید کرد.

منبع: indianexpress