منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 14 روش برای فعال کردن میکروفون در Google Meet (قسمت سوم)

14 روش برای فعال کردن میکروفون در Google Meet (قسمت سوم)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
14 روش برای فعال کردن میکروفون در Google Meet (قسمت سوم)

 

طبق توضیحات قبلی در قسمت اول و دوم این سری مقالات؛ در جوامع امروزی پس از جلسات کاری یا جلسات آموزشی، پلتفرم های آنلاین نقش پر رنگی پیدا کرده اند و یکی از این پلتفرم ها گوگل میت است. اگر در گوگل میت با میکروفون خود مشکل داشتید در این مقاله روش هایی را اعلام می کنیم. در اسرع وقت آن را برطرف کنید. پس با ما همراه باشید.

درایور صدا را به روز کنید

اگر درایور صوتی شما قدیمی یا ناسازگار است، ممکن است در عملکرد عادی میکروفون مشکل داشته باشید. فقط به روز رسانی درایورهای صوتی می تواند بسیاری از مشکلات صوتی را حل کند. اگر میکروفون در Google Meet کار نمی کند، به شدت توصیه می شود که درایورهای صوتی خود را به روز کنید. شما دو گزینه برای به روز رسانی دارید، خودکار و دستی.

منوی استارت ویندوز را باز کنید و Device Manager را جستجو کنید

14 روش برای فعال کردن میکروفون در Google Meet (قسمت سوم)

روی Sound, video and game controllers کلیک کنید.

سپس روی کارت صدای خود راست کلیک کرده و روی Properties کلیک کنید.

به تب Driver بروید

14 روش برای فعال کردن میکروفون در Google Meet (قسمت سوم)

تاریخ و نسخه درایور خود را با درایور فعلی موجود برای کارت صدای خود بررسی کنید. اگر مطابقت دارند، شما قبلاً به‌روزرسانی شده‌اید. اگر نه، باید درایور صوتی خود را در اسرع وقت به روز کنید.

کلید سخت افزاری را بررسی کنید

برخی از هدست هایی که دارای میکروفون یا میکروفون مستقل هستند دارای کلید روشن/خاموش هستند. بررسی کنید که آیا خاموش است. اگر خاموش است، آن را روشن کنید و میکروفون شروع به کار می کند. اگر از میکروفون همراه با هدفون استفاده می کنید، ممکن است کابل آسیب دیده باشد. باید هدست خود را به دقت بررسی کنید تا بفهمید چه چیزی باعث مشکل میکروفون در Google Meet شده است.

یک میکروفون راه اندازی کنید

برخی از میکروفون ها، به ویژه میکروفون های مستقل، نیاز به تنظیم دارند.

کنترل پنل را باز کنید.
برو به سهولت افراط
در اینجا باید روی Microphone Setup در تب Speech Recognition کلیک کنید.
مراحل را دنبال کنید و میکروفون را تنظیم کنید.

برنامه صوتی را بررسی کنید

اگر برنامه صوتی روی دستگاه شما نصب است، باید آن را بررسی کنید. گاهی اوقات میکروفون در برنامه های صوتی غیرفعال می شود و شما حتی آن را نمی دانید. اگر چنین است، قبلاً در Google Meet با مشکل کار نکردن میکروفون مواجه خواهید شد. برنامه صوتی ممکن است Dell یا Realtek باشد. بستگی به درایورهای نصب شده و سازنده سیستم شما دارد. در اینجا نحوه دسترسی به آن آورده شده است.

به کنترل پنل بروید.
حالا به قسمت Hardware and Sound بروید.
می توانید برنامه صوتی را اینجا ببینید.

نتیجه

ممکن است دلایل زیادی وجود داشته باشد که چرا میکروفون شما در Google Meet کار نمی کند. با این حال، پس از تجزیه و تحلیل کامل، من یک لیست طولانی از راه حل ها را جمع آوری کرده ام که می توانید برای حل این مشکل تلاش کنید. امیدوارم هر یک از این راه حل ها برای ویندوز یا مک شما قابل اجرا باشد.

 

پست 14 روش فعال سازی میکروفون در گوگل میت (قسمت سوم) اولین بار در Server.ir پدیدار شد | نگرش جهانی، میزبانی ایرانی.