منو سایت

5 ترفند برتر اینستاگرام در سال 2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 ترفند برتر اینستاگرام در سال 2022

 

5 ترفند برتر اینستاگرام در سال 2022

 

نمی توان انکار کرد که اینستاگرام یکی از محبوب ترین و سرگرم کننده ترین برنامه های رسانه های اجتماعی است. همه ما دوست داریم عکس ها، فیلم ها و داستان ها را در آنجا به اشتراک بگذاریم و همچنین دوست داریم چیزهای خنده دار بی پایان را در آنجا تماشا کنیم. اینستاگرام فقط به سرگرمی محدود نمی شود، بلکه برای تجارت کاملاً موفق است و طبق آخرین گزارش ها در ده سال آینده محبوب خواهد شد.

امروز در این مقاله 5 بهترین نکته و ترفند اینستاگرام برای سال 2022 را فهرست کرده ایم.

دانلود ریل (رایگان)

ریل اینستاگرام بدون شک سرگرم کننده ترین ویژگی این برنامه است. این ویدیوهای کوتاه بسیار سرگرم کننده و در عین حال آموزنده هستند. برخی از این ریل ها نظر شما را جلب می کند. بنابراین در صورت تمایل می توانید این آهنگ ها را در گوشی خود ذخیره کنید. می توانید این کار را با استفاده از دانلودرهای Reel مختلف مانند Saverr، InstaSave، Insaver انجام دهید.

استوری های گوستلی را در اینستاگرام تماشا کنید

گاهی اوقات می خواهیم به داستان های حساب های خاص نگاه کنیم، اما نمی خواهیم آنها بدانند. به هر دلیلی، اگر می‌خواهید داستان‌های ارواح را تماشا کنید، می‌توانید بدون نیاز به ایجاد حساب جعلی این کار را انجام دهید. اگرچه خود برنامه از طریق یک برنامه شخص ثالث چنین ویژگی را ندارد، اما ما به راحتی می توانیم این کار را انجام دهیم.

به Instadp.com بروید
نام کاربری حسابی را که می خواهید دنبال کنید وارد کنید.
Continue را انتخاب کنید.
اکنون می توانید تاریخچه را بدون توجه مدیر حساب مشاهده کنید.

مطالعه مستقیم بدون غذا خوردن

واتس اپ یک ویژگی عالی برای خواندن پیام بدون فشار دادن علامت دیده شده دارد. متاسفانه اینستاگرام این قابلیت DM را ندارد. گاهی اوقات شما می خواهید یک DM را بخوانید اما نمی خواهید پاسخ دهید. در واقع می توانید این کار را با یک ترفند کوچک انجام دهید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که حساب کاربری را محدود کنید. نظرات از پست های شما پنهان می شود. همه DM ها نیز به درخواست ها منتقل می شوند و درخواست ها بدون اطلاع مدیر حساب قابل مشاهده و خواندن هستند. شما می توانید تمام پیام های موجود در درخواست ها را بدون اینکه آنها شما را ببینند، ببینید.

ارسال عکس همراه با موسیقی

موسیقی توجه بینندگان را افزایش می دهد و همچنین دسترسی شما را افزایش می دهد. دلیل اصلی محبوبیت درام رسیدن به بالاترین سطح دسترسی به موسیقی است. افزودن موسیقی جذاب به محتوای شما آن را 100 برابر بهتر می کند. خوشبختانه، ما این ویژگی را داریم که به داستان ها، ویدیوها و تصاویرمان موسیقی اضافه کنیم.

همانطور که فقط عکس خود را پست می کنید، به مکان پایین بروید و موسیقی مورد نظر خود را دریافت کنید. آن را روی عکس خود اعمال کنید و آن را ارسال کنید.

به نظرات در Rails پاسخ دهید

درست مانند TikTok، اکنون کاربران اینستاگرام نیز می توانند از این ویژگی استفاده کنند. در واقع خیلی هم مفید است. شما می توانید نه تنها با یک نظر، بلکه از طریق Rails به نظرات پاسخ دهید. وقتی با Rails پاسخ می دهید، نظراتی را به شکل برچسب هایی دریافت می کنید که به آن Rails چسبانده شده است. این بدون شک به دنبال کنندگان شما انگیزه می دهد که بیشتر روی پست های شما نظر دهند و تعامل کلی افزایش می یابد. همچنین توضیح یا پاسخ دادن به یک ویدیو پیام شما را بهتر از پاسخ تایپ شده به یک نظر منتقل می کند.

با تشکر از همکاری شما؛ برای دیدن مجموعه اینستاگرام Server.ir می توانید به این لینک مراجعه کنید.

پست 5 ترفند برتر اینستاگرام در سال 2022 اولین بار در Server.ir | نگرش جهانی، میزبانی ایرانی.