منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 6 دلیل که چرا همه شرکت ها به حفاظت DDoS نیاز دارند

6 دلیل که چرا همه شرکت ها به حفاظت DDoS نیاز دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
6 دلیل که چرا همه شرکت ها به حفاظت DDoS نیاز دارند

27 دسامبر 2021 توسط تانیا آکینو

افراد مشغول به کار

حملات Distributed Denial of Service (DDoS) با انتشار برنامه های کامپیوتری مخرب، شبکه را خراب می کند.

این حملات می‌توانند وب‌سایت‌ها را تعطیل کنند یا داده‌های دریافتی را مسدود کنند، و خطر از دست رفتن داده‌های محرمانه و کسب‌وکار را به دنبال داشته باشند. جلوگیری از حملات DDoS برای همه شرکت‌های دارای وب‌سایت مهم است، زیرا این حملات می‌توانند مستقیماً وب‌سایت‌ها را تعطیل کنند.

در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا هر کسب و کاری به حفاظت DDoS نیاز دارد:

1. حملات DDoS می تواند به کسب و کار شما آسیب جدی وارد کند

یک حمله DDoS اغلب پیش درآمدی برای سرقت واقعی داده های شما است. به عنوان مثال، مجرمان سایبری ممکن است یک حمله DDoS را به یک وب سایت انجام دهند تا آن را آفلاین کنند و به آنها فرصت دسترسی به داده های شخصی یا سایر اطلاعات حساس را بدهند.

2. حمله DDoS می تواند به اعتبار آنلاین شما آسیب جدی وارد کند

حملات DDoS معمولاً به عنوان حملات انکار سرویس توزیع شده نامیده می شوند زیرا برای بارگذاری بیش از حد یک سیستم با ترافیک بیش از حد طراحی شده اند. حمله معمولاً در فازها اتفاق می افتد – فاز اول syn flood است.

اینترانت مملو از صدها هزار درخواست سرویس است که از تعدادی از سیستم های در معرض خطر نشات می گیرد. فاز دوم ping flood است که در آن به هر سیستم آسیب‌دیده دستور داده می‌شود تا جریانی از بسته‌های IP را به یک یا چند سیستم هدف ارسال کند.

3. حملات DDoS می تواند به طور قابل توجهی بر خط پایان شما تأثیر بگذارد

با توجه به نحوه طراحی آنها، حملات DDoS می توانند مشاغل را برای مدت طولانی آفلاین کنند. این بدان معناست که شما نمی توانید طبق معمول تجارت کنید. در واقع، کسب و کار شما می تواند میلیون ها دلار درآمد را به دلیل خرابی از دست بدهد.

4. حملات DDoS می تواند باعث اختلال در شبکه UPS شود

وظیفه اصلی یک حمله DDoS تخریب شبکه سیستم هدف است. روش هایی که مهاجمان برای ایجاد اختلال در این شبکه استفاده می کنند شامل تقلب بسته، سیل SYN و حملات لایه برنامه می باشد. در یک سیل SYN، مهاجمان صدها هزار درخواست خدمات را از طریق چندین آدرس IP به یک سرور ارسال می کنند.

هنگامی که یک لایه برنامه حمله می کند، مهاجمان جریانی از درخواست ها را با استفاده از یک پورت خاص به سرور ارسال می کنند. این حملات سیل باعث می شود که سرور پاسخ ندهد یا از کار بیفتد. سپس شبکه را قطع می کند.

5. حملات DDoS می تواند باعث از دست رفتن داده ها شود

به عنوان مثال، حملات DDoS می تواند شما را در معرض از دست دادن داده ها قرار دهد، که می تواند به طور قابل توجهی بر تجارت شما تأثیر بگذارد. این به این دلیل است که مجرمان سایبری می توانند از اقامت شما برای دسترسی به شبکه شما و سرقت داده های شما استفاده کنند. به عنوان مثال، آنها می توانند با نام کاربری و رمز عبور شما وارد سیستم شما شوند و اطلاعات شما را بخوانند.

6. حملات DDoS می تواند به رابطه شما با شرکت میزبان وب سایت شما آسیب برساند

اگر وب سایت شما به دلیل حمله آفلاین شود، ممکن است از طرف شرکت میزبان خود جریمه شود. به عنوان مثال، ممکن است وب سایت شما در یک یا دو هفته به دلیل نقض شرایط استفاده یا بیش از تعداد دانلودهای وب سایت شما، دانلود شود. این به این دلیل است که شرکت میزبان شما نمی خواهد سایر مشتریانش تحت تأثیر این حمله قرار گیرند.

نتیجه

یک حمله DDoS به کسب و کار شما می تواند به طور قابل توجهی بر شهرت شما تأثیر بگذارد و شما را از انجام تجارت معمولی باز دارد. اگر آمادگی اجتناب از این حملات را ندارید، می توانید میلیون ها دلار درآمد را از دست بدهید و مشتریان خود را از دست بدهید. با سرمایه گذاری در حفاظت از DDoS از قربانی شدن این حملات جلوگیری کنید.

IO Zoom راه حل های میزبانی را در 8 مرکز داده در سراسر جهان، از جمله لس آنجلس، دالاس، شیکاگو، میامی، آتلانتا، Secaucus (نیوجرسی)، لندن (بریتانیا) و Mepal (آمستردام) ارائه می دهد. هدف ما ارائه بهترین هاست و تمرکز بر قیمت های مقرون به صرفه، سرورهای سریع، آپ تایم عالی و پشتیبانی استثنایی 24/7 است. اگر شما نیاز دارید حفاظت از ابر VPS DDoSبا ما تماس بگیرید! به ما بگویید چگونه می توانیم کمک کنیم.