منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 7 حوزه کلیدی برای خرج کردن بودجه فناوری اطلاعات در سال 2023

7 حوزه کلیدی برای خرج کردن بودجه فناوری اطلاعات در سال 2023

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
7 حوزه کلیدی برای خرج کردن بودجه فناوری اطلاعات در سال 2023

_____________________________________

7 زمینه برای خرج کردن بودجه فناوری اطلاعات در سال 2023

در اینجا هفت حوزه کلیدی وجود دارد که رهبران فناوری اطلاعات بخش بزرگی از بودجه فناوری اطلاعات خود را تخصیص خواهند داد، و شما نیز باید همینطور.

1: ابر

اگرچه اکثر کسب‌وکارها قبلاً به فضای ابری مهاجرت کرده‌اند، برخی از آنها هنوز در حال انتقال هستند. چه قبلاً حجم کاری خود را به ابر منتقل کرده باشید یا در آینده نزدیک این کار را انجام دهید، رهبران فناوری اطلاعات به ریختن پول در فضای ابری ادامه خواهند داد. فناوری های مبتنی برابزارها و زیرساخت ها

یک ابر

بله، با افزایش هزینه خدمات ابری، تورم را احساس خواهید کرد، اما مزایای ارائه شده توسط ابر هزینه اضافی را جبران می کند. از مقیاس‌پذیری گرفته تا انعطاف‌پذیری و صرفه‌جویی در هزینه‌های بلندمدت، فناوری‌های ابری می‌توانند به کسب‌وکارها کمک کنند تا بدون پرداخت حق بیمه، آسان‌تر مقیاس شوند.

2: امنیت سایبری

طبق آخرین CIO ایالتی پژوهش، 45% رهبران فناوری اطلاعات امنیت سایبری را اولویت اصلی خود می‌دانند و قصد دارند در سال 2023 بخش بزرگی از بودجه فناوری اطلاعات خود را صرف آن کنند. تعداد بالای حملات امنیت سایبری و نقض داده‌ها که کسب‌وکارها را هدف قرار می‌دهند، کسب‌وکارها را مجبور می‌کند تا بیشتر برای امنیت سایبری هزینه کنند.

این امر در افزایش سال به سال هزینه های امنیت سایبری مشهود است. با وجود افزایش آنها بودجه امنیت سایبری هر سال آنها نتوانسته اند پیشرفت قابل توجهی در پیشگیری از حملات مشاهده کنند. این نشان می دهد که هنوز فضای زیادی برای بهبود وجود دارد و رهبران فناوری اطلاعات را متقاعد می کند که امنیت سایبری را جدی تر بگیرند. این آنها را مجبور می کند حتی بیشتر برای ابزارها، فناوری و سیستم های پیشرفته هزینه کنند.

هزینه های جهانی امنیت سایبری

سطح حمله سازمانی که به سرعت در حال گسترش است، دور نگه داشتن مهاجمان سایبری را برای سازمان ها دشوارتر می کند. تلاش برای محافظت از دارایی‌های دیجیتالی آنها حتی تا سال 2023 ادامه دارد. از مهاجمان سایبری انتظار دارید از تکنیک‌های جدیدی برای فرار از شناسایی استفاده کنند و در عین حال تمام آسیب‌ها را وارد کنند. آنها همچنین می توانند با استفاده از بدافزار ترکیبی یا هدف قرار دادن فروشندگان و تامین کنندگان شخص ثالث، مجموعه حملات خود را در صورت عدم یافتن شکاف در سیستم امنیتی شما گسترش دهند.

3: تجزیه و تحلیل

داده ها در قلب سازمان امروزی قرار دارند. اگر نمی توانید بینش مفیدی را از مجموعه داده های عظیم استخراج کنید و تصمیمات مبتنی بر داده را بگیرید، همه داده ها بی فایده هستند. برای به دست آوردن بهترین نتیجه از داده های خود، به یک ابزار تجزیه و تحلیل داده ها نیاز دارید.

با کمال تعجب، بیش از یک سوم رهبران فناوری اطلاعات قصد دارند بخش بزرگی از بودجه فناوری اطلاعات خود را به خرید نرم افزارهای تحلیلی اختصاص دهند. با قدرت داده در کنار شما، می توانید تغییرات در ترجیحات مصرف کننده را سریعتر تشخیص دهید و با معرفی محصولات و خدمات جدید به این تغییرات پاسخ دهید. در صنعت هم همینطور.

4: اتوماسیون

اتوماسیون همچنان نقش مهمتری در IT ایفا خواهد کرد. پروژه های اتوماسیون فرآیند رباتیک به بخشی جدایی ناپذیر از فناوری اطلاعات تبدیل خواهند شد. موارد جدید استفاده از RPA همچنان در سایر زمینه ها ظهور خواهند کرد، اما قبل از اینکه هر صنعتی در این زمینه از فناوری اطلاعات پیشی بگیرد، زمان می برد.

اتوماسیون

اتوماسیون می تواند در زمان و تلاش زیادی صرفه جویی کند و در عین حال کارایی کسب و کار شما را با ساده سازی فرآیندهای تجاری افزایش دهد. این به سازمان شما اجازه می دهد تا بدون به خطر انداختن دقت و سرعت، به دستاوردهای بیشتری با کمتر دست یابد. به لطف اتوماسیون، کسب و کار شما می تواند ارزش بهتری را به مشتریانتان ارائه دهد.

5: تجربه مشتری

حوزه ای که معمولاً توسط رهبران فناوری اطلاعات تاکنون نادیده گرفته شده است، در سال 2023 مورد توجه قرار خواهد گرفت. 27% از CIOها گفتند که ترجیح می‌دهند به سمت فناوری‌های تجربه کاربری حرکت کنند که می‌تواند تجربه‌ای به یاد ماندنی برای کاربر ارائه دهد. رهبران فناوری اطلاعات به سرمایه گذاری هنگفت در توسعه یا به دست آوردن پورتال های مشتری و همچنین ابزارهایی برای نمایندگان فروش ادامه خواهند داد.

کیفیت محصولات و خدمات فناوری اطلاعات شما بر اساس ارزیابی خواهد شد توافق سطح تجربه. صرف نظر از کیفیت محصولات و خدمات فناوری اطلاعات شما، آنها باید نیت کاربر را با تجربه مشتری عالی برآورده کنند تا در سال 2023 موفق در نظر گرفته شوند.

6: سخت افزار

قیمت همه چیز از سخت افزار گرفته تا نرم افزار در سال 2023 به شدت افزایش خواهد یافت. بررسی دقیق تر ساختار قیمت گذاری می تواند این واقعیت را آشکار کند. اختلال در زنجیره تامین، خرید سخت افزار فناوری اطلاعات را برای مشاغل دشوار خواهد کرد. افزایش تورم، کسب‌وکارها را مجبور می‌کند تا با آنچه در حال حاضر دارند کار کنند یا از فناوری‌های جایگزین در دسترس خود استفاده کنند.

هزینه های جهانی ICT

کسب و کارهای بیشتر و بیشتری از قفل فروشنده خارج می شوند. آن‌ها قراردادهای کوتاه‌مدت و کوچک‌تر را به جای قراردادهای بلندمدت که کسب‌وکار شما را برای سال‌ها محدود می‌کند، انتخاب می‌کنند. از رهبران فناوری اطلاعات انتظار دارید هنگام خرید IT محتاط تر باشند. یک CIO که در این زمینه تخصص دارد مدیریت فروشنده می توانند فرصت های مناسب را در روابط تامین کنندگان خود بیابند و از آنها بهره ببرند و برنده شوند در حالی که دیگران ممکن است با مشکل مواجه شوند.

7: کار فناوری اطلاعات

کمبود استعدادهای فزاینده، کسب و کارها را مجبور می کند حقوق های سنگینی به کارکنان فناوری اطلاعات بپردازند. حتی اگر آنها موفق به استخدام نامزد مناسب شوند، حفظ آنها می تواند به دلیل عدم تعادل بزرگ بین عرضه و تقاضا، چالشی دلهره آور باشد.

با توجه به تعداد شرکت‌هایی که بیشتر از نامزدهای موجود به دنبال استخدام هستند، شرکت‌ها برای جذب بهترین استعدادها باید مجموعه‌های خود را گسترش دهند. این امر رهبران فناوری اطلاعات را مجبور می‌کند تا برای رقابت با غول‌های فناوری هزینه بیشتری کنند.

هزینه های کارکنان

قصد دارید بودجه IT خود را در سال 2023 در چه زمینه هایی خرج کنید؟ آن را در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.