منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 7 مهارت IT پردرآمد برای شروع کار خود در سال 2022

7 مهارت IT پردرآمد برای شروع کار خود در سال 2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
7 مهارت IT پردرآمد برای شروع کار خود در سال 2022

طبق یک مطالعه در مورد کمبود مهارت های IT، 35% رهبران فناوری اطلاعات گفتند که عملکردهای فناوری اطلاعات آنها از کمبود کارگران ماهر در صنعت امنیت سایبری رنج می برد. 26% پاسخ دهندگان نگران کمبود مهارت برای مدیریت تغییر عملیاتی هستند در حالی که 22% بر این باورند که عدم مهارت در معماری شرکتی و فنی به کسب و کار آنها لطمه می زند.

معماری فنی صدمه می زند

چه به تازگی از IT فارغ التحصیل شده باشید و چه در حال حاضر در صنعت IT کار می کنید، این می تواند فرصتی عالی برای شما باشد تا شکاف خود را پر کنید. برای این کار باید مهارت های خاصی را بیاموزید تا حرفه IT خود را به آسمان ارتقا دهید. علاقه مند به یادگیری در مورد مهارت های فناوری اطلاعات هستید؟ تو در جای درستی هستی.

7 مهارت IT با تقاضای بالا در سال 2022

در اینجا هفت مهارت فناوری اطلاعات وجود دارد که انتظار می‌رود در سال 2022 تقاضای زیادی داشته باشند و در درازمدت سود زیادی را به همراه داشته باشند.

1. تجزیه و تحلیل و ارزیابی ریسک

همانطور که خطر امنیت سایبری همچنان در حال رشد است، تقاضا برای متخصصان ارزیابی و تحلیل ریسک نیز افزایش می یابد. در واقع دیدیم الف 12% افزایش تقاضا برای تجزیه و تحلیل ریسک و مهارت های ارزیابی در شش ماه گذشته. توسعه سریع فناوری، کسب و کارها را وادار کرده است که عقب نشینی کنند. این گاهی اوقات می تواند منجر به از دست دادن دیدگاه در مورد خطرات امنیت سایبری شود. این زمانی است که کسب و کار شما در برابر حملات امنیت سایبری آسیب پذیرتر است.

تحلیلگر ریسک نه تنها به شما کمک می کند تا ریسک فعلی خود را کنترل کنید، بلکه تهدیدهای نوظهوری را که می تواند به کسب و کار شما آسیب برساند نیز از نزدیک نظارت می کند. به همین دلیل است که شرکت ها فعالانه به دنبال تحلیلگران ریسک هستند. چه یک حسابرس فناوری اطلاعات، مدیر حسابرسی سیستم اطلاعات، تحلیلگر امنیت و یا حتی یک مدیر فناوری اطلاعات باشید، داشتن قابلیت ارزیابی ریسک و تجزیه و تحلیل ارزش شما را افزایش می دهد. از نظر مالی، شما می توانید به طور متوسط ​​حقوق دریافت کنید 83000 دلار در سال.

2. DevSecOps

یکی دیگر از مهارت های IT که هر روز بیشتر محبوب می شود DevSecOps است. از آنجایی که کسب‌وکارها مجبور به ارائه سریع‌تر برنامه‌ها و خدمات با کیفیت بالا هستند، شرکت‌های بیشتری از DevSecOps استفاده می‌کنند. این منجر به افزایش تقاضا برای متخصصان DevSecOps شده است.

بازار Devsecops

متخصصان DevSecOps امنیت را در چرخه عمر توسعه نرم افزار ادغام می کنند، نه اینکه آن را به عنوان معوقه تلقی کنند. این نه تنها به شما کمک می کند تا محصولات را سریعتر به بازار عرضه کنید، بلکه امنیت و قابلیت اطمینان آنها را نیز تضمین می کند. میانگین حقوق مهندسان DevSecOps است 142000 دلار در سال

3. بلاک چین

فناوری بلاک چین به یکی از داغ ترین موضوعات در محافل فناوری تبدیل شده است. آنچه واقعاً آن را متمایز می کند ماهیت غیرمتمرکز، شفافیت و امنیت آن است. با توجه به اینکه ارزهای دیجیتال در شرف تبدیل شدن به ارزهای انبوه هستند، متخصصان فناوری اطلاعات که به خوبی با بلاک چین آشنایی دارند، می توانند ثابت کنند که دارایی بسیار ارزشمندی برای سازمان شما هستند.

کارشناسان بلاک چین به کسب و کار شما کمک می کنند تا با توسعه برنامه های کاربردی منحصر به فرد و کاربردهای جدید، از پتانسیل کامل فناوری بلاک چین استفاده کند. معماران شرکتی که درک می کنند چگونه بلاک چین می تواند با فناوری های دیگری مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و اینترنت اشیا ادغام شود، برای کارفرمایان جذاب خواهند بود. متوسط ​​دستمزد متخصصان بلاک چین است 108000 دلار در سال

4. آموزش عمیق

فناوری‌هایی مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی همچنان به ایجاد امواج ادامه می‌دهند و افق‌های دانش را گسترش می‌دهند. به عنوان مثال، آموزش عمیق را در نظر بگیرید. یادگیری عمیق عملکرد مغز انسان را منعکس می کند و سعی می کند الگوهای موجود در داده ها را شناسایی کند و بر اساس آن داده ها پیش بینی کند. این به ماشین ها توانایی یادگیری از تجربیات و مثال ها را می دهد. میانگین دستمزد کارشناسان یادگیری عمیق است 115000 دلار در سال

ارائه مهارت های فنی برای کار

5. مهندسی برای قابلیت اطمینان سایت

مهندسی قابلیت اطمینان وب سایت سال هاست که وجود داشته است، اما نقش آن در خودکارسازی عملیات فناوری اطلاعات و بهبود فرآیندهای توسعه نرم افزار به تازگی کشف شده است. به لطف این، سازمان ها اکنون قادر به ایجاد راه حل های تجاری مقیاس پذیر و قابل اعتماد هستند.

مسئولیت اصلی مهندسین در قبال قابلیت اطمینان سایت، شناسایی و رفع مشکلات زیرساخت، امنیت و بهره برداری است. مانند DevOps، مهندسی قابلیت اطمینان سایت نیز شکاف بین نرم افزار و عملیات را پر می کند. همچنین سلامت خدمات یا محصولی را که ارائه می کنید به شما نشان می دهد. مهمتر از آن، این فرصت را به کسب و کارها می دهد تا با مشکلات تولید زودتر در نقشه راه مقابله کنند. در نتیجه، کاربر نهایی شما بهترین محصول یا خدمات را دریافت می کند. میانگین حقوق یک مهندس در مورد اعتبار سایت است 118075 دلار در سال.

6. تجزیه و تحلیل کلان داده ها

حجم داده هایی که کسب و کارها روزانه با آن کار می کنند، خیره کننده است. از ذخیره سازی گرفته تا مدیریت و تجزیه و تحلیل، استخراج اطلاعات مفید از آرایه های بزرگ داده های خام به منابع و مهارت های زیادی نیاز دارد. اینجاست که تحلیلگران کلان داده وارد عمل می شوند. تقاضا برای متخصصان با مهارت های تجزیه و تحلیل داده های بزرگ بیش از بیش از آن افزایش یافته است 21 درصد در شش ماه گذشته.

بازار فناوری داده های بزرگ در آمریکای شمالی

تحلیلگران کلان داده به شما کمک می کنند تا در زمان مناسب تصمیمات تجاری درستی بگیرید و به شما کمک می کنند محصولات و خدمات خود را بهبود ببخشید. علاوه بر این، آنها همچنین می توانند به کسب و کارها در شناسایی روندها، الگوهای آینده و حتی آشکار کردن مشکلات پنهان کمک کنند. این باعث می شود که کسب و کار شما یک قدم جلوتر از رقبا باشد. به طور متوسط، متخصصان کلان داده این کار را انجام می دهند 113000 دلار در سال.

7. ریخته گری ابر

Cloud Foundry یک پلتفرم برنامه ابری منبع باز است که به شما در ایجاد برنامه های ابری کمک می کند. بزرگترین مزیت ابر ریخته گری این است که می تواند برنامه های ایجاد شده با هر زبان برنامه نویسی را اجرا کند و بر روی پلتفرم های ابری بی شماری اجرا شود. این به توسعه دهندگان ابر آزادی استفاده از پلتفرم ابری و زبان برنامه نویسی انتخابی خود را می دهد. تقاضا برای افرادی که در ریخته گری ابری تسلط دارند افزایش یافته است 13% در شش ماه گذشته میانگین دستمزد افراد دارای مهارت پخش ابری است 93000 دلار در سال.

سهم بازار رایانش ابری

فکر می‌کنید کدام مهارت‌های فناوری اطلاعات در سال 2022 تقاضای زیادی خواهند داشت؟ آن را در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.