منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 8 دلیل برای اینکه چرا باید VPS برای تجارت فارکس داشته باشید

8 دلیل برای اینکه چرا باید VPS برای تجارت فارکس داشته باشید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
8 دلیل برای اینکه چرا باید VPS برای تجارت فارکس داشته باشید

30 ژانویه 2022 توسط تانیا آکینو

تجارت فارکس

بر کسی پوشیده نیست که صنعت تجارت فارکس یک بازار بی ثبات است. داده های زیادی به طور مداوم رد و بدل می شود، بنابراین امنیت همیشه در اولویت است. یک راه خوب برای تضمین امنیت در صنعت فارکس استفاده از سرور خصوصی مجازی (VSP) است.

همانطور که از نام آن پیداست، VPS یک نسخه مجازی از یک سرور فیزیکی است. از فناوری مجازی سازی برای جداسازی سیستم عامل و برنامه هایی که روی آن اجرا می شوند از سخت افزار کامپیوتر استفاده می کند. این روش یک سیستم عامل مجزا ایجاد می کند که از اینترنت قابل دسترسی است. کاربردهای آن در صنعت فارکس شامل ذخیره سازی داده های پایه و محاسبات پایگاه داده است. در نتیجه، VPS در صنعت فارکس یک پایگاه داده از تمام تراکنش ها را حفظ می کند، و آنها را به ابزاری حیاتی برای حداکثر کارایی و کنترل داده ها تبدیل می کند.

اگر هنوز در مورد VPS برای تراکنش‌های فارکس خود نگران هستید، ما دلایلی را فهرست کرده‌ایم که چرا باید این کار را انجام دهید. برای شروع زیر را بخوانید.

شماره 1 – می توانید از هر جایی به آن دسترسی داشته باشید

یکی از محبوب ترین ویژگی های VPS این است که برنامه ها در هر مکان و هر زمان قابل دسترسی هستند. سرورهای VPS با رایانه های شخصی، مک و سیستم های لینوکس سازگار هستند. حتی بهتر از آن، آنها برای کار کردن به نرم افزار خاصی نیاز ندارند. VPS از طریق یک مرورگر وب از طریق اتصال به اینترنت قابل دسترسی است.

شماره 2 – فرآیند معاملات را خودکار می کند

VPS در صنعت فارکس می تواند به اجرای بهتر فرآیند معاملات شما کمک کند. از آنجایی که VPS ها همیشه آنلاین هستند، می توانند فرآیند قیمت گذاری و قیمت گذاری را خودکار کنند و در زمان ورود دستی صرفه جویی کنند. حتی لازم نیست این کار را به صورت دستی انجام دهید، که شما را برای انجام کارهای دیگر آزاد می کند.

شماره 3 – امنیت عالی

می توانید امنیت سرورهای VPS خود را افزایش دهید. می تواند یک لایه حفاظتی اضافی اضافه کند که در هر جایی قابل دسترسی باشد. همچنین از هر رایانه ای قابل دسترسی است، حتی اگر رایانه ای که استفاده می کنید به اینترنت متصل نباشد. VPS مجازی همچنین به هر کاربر احراز هویت متفاوتی می دهد، بنابراین لازم نیست نگران افتادن اطلاعات شخصی و ورود به سیستم خود در دستان اشتباه باشید.

شماره 4 – انعطاف پذیری را ارائه می دهد

یکی دیگر از مزایای داشتن VPS در صنعت تجارت فارکس، انعطاف پذیری دستگاه ها است. در صورت نیاز می توانید VPS خود را به راحتی جابجا کرده و جابه جا کنید. فناوری مجازی سازی VPS به شما این امکان را می دهد که با اتصال به اینترنت، برنامه ها را به طور یکپارچه به هر کجا منتقل کنید.

شماره 5 – معاملات سریعتر

معاملات فارکس می تواند دلهره آور باشد زمانی که فایل های بزرگ فرآیند را به هم ریخته است. اگر VPS خود را تنظیم کنید، سرعت انتقال فایل سریعتر خواهد بود. این به ویژه برای نقل قول های زنده که برای پردازش تراکنش ها مورد نیاز است، صادق است. اگر VPS فارکس برای داده های سهام مورد نیاز است، می توانید از آن برای فارکس نیز استفاده کنید.

شماره 6 – بدون وقفه

از آنجایی که هیچ سرور فیزیکی واقعی وجود ندارد، لازم نیست نگران قطعات آسیب دیده باشید. تا زمانی که سرور VPS هنوز به اینترنت متصل است، برنامه به کار خود ادامه خواهد داد. علاوه بر این، اگر اتصال شبکه قطع شود، VPS همچنان می تواند در حالت مستقل کار کند.

شماره 7 – عملکرد برتر در تجارت

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از VPS در صنعت تجارت فارکس، عملکرد ثابت سرورها است. از آنجایی که VPS یک پلتفرم مبتنی بر وب است، محدود به سخت افزار سرور واقعی نیست. سخت‌افزار VPS را می‌توان با سرعتی سریع‌تر از صنعت تجارت فارکس ارتقا داد، بنابراین از آنجایی که صنعت فارکس رشد سریعی را تجربه می‌کند، عملکرد VPS متناسب با آن بهبود می‌یابد.

№ 8 – موجود در صنعت فارکس

با مزایای فراوان VPS در صنعت فارکس، جای تعجب نیست که آنها در صنعت تجارت فارکس محبوب هستند. بسیاری از ارائه دهندگان VPS خدمات مجازی با کیفیت بالا را با قیمت مناسب ارائه می دهند. می‌توانید ارائه‌دهنده‌های مختلف VPS در صنعت فارکس را مرور کنید تا بهترین مطابق با نیازهای شما را بیابید.

نتیجه

با ورود معامله گران بیشتری به بازار، نیاز به بهبود کارایی کل صنعت فارکس وجود دارد. با مزایای فراوان استفاده از VPS در صنعت فارکس، اگر به دنبال راه جدیدی برای رشد تجارت خود هستید، باید آن را در نظر بگیرید.

I/O Zoom بالاترین کیفیت خدمات را برای شما فراهم می کند میزبانی VPS. راه حل های ما سفارشی و متناسب با نیازهای یک کسب و کار خاص هستند، بنابراین ما می توانیم عملکرد عالی را در کسب و کار شما تضمین کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر امروز با ما تماس بگیرید!